Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Slash 9.9 XX1 Flight Attendant Satin Baja Yellow

TREK Slash 9.9 XX1 Flight Attendant Satin Baja Yellow

NOVINKA
Kód produktu: 5279339-5279343
Barva:
Cena: 357 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Slash 9.9 XX1 je dokonalý stroj na enduro, na kterém proletíte každý sjezd a v pohodě vyjedete na start další erzety. Nic mu nechybí. Má tuhý a lehký karbonový rám i kola, bezdrátový pohon SRAM XX1 AXS i vylepšenou sadu odpružení s technologií Flight Assist, která odpružení automaticky zapíná a vypíná podle terénu a vašeho stylu jízdy. To znamená tuhost, když se potřebujete pořádně opřít do pedálů, a dokonalou měkkost a pružnost v náročných terénních pasážích.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete jezdit enduro na lehkém všestranném kole s těmi nejlepšími komponenty. Rádi dáváte sjezdům maximum a hledáte při nich ideální stopu, abyste pak mohli stoupat do kopce na start další erzety. Potřebujete kolo, na které se v drsném terénu můžete spolehnout a které je v něm jako doma, stejně jako vy.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola, zdvih 160 mm, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate s vylepšeným tlumením Thru Shaft, vidlici RockShox ZEB Ultimate s mimořádně robustními 38mm sloupky a technologii Flight Attendant s automatickým nastavováním odpružení. Bezdrátový 12rychlostní pohon SRAM XX1 Eagle, řídítka s integrovaným představcem Bontrager RSL, karbonová kola Line Pro 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžité zrychlení v případě potřeby.


Proč si je zamilujete
1 - Budete mít dokonalý endurový stroj, který si rychlé průjezdy klopenkami bude užívat stejně jako vy.
2 - Řídítka s integrovaným představcem RSL z karbonu OCLV jsou velmi lehká, pohodlná a skvěle vypadají.
3 - Kolo je osazeno přídavným krytem dolní trubky, který rám lépe ochrání před poškozením při přepravě.
4 - Robustnější 38mm sloupky vidlice RockShox ZEB pomáhají držet stopu v drsných pasážích a technologie Flight Attendant automaticky nastavuje odpružení podle terénu.
5 - Kolo je osazeno přídavným krytem dolní trubky, který rám lépe ochrání před poškozením při přepravě.


Na závěr
Toto kolo jsme vybavili tím nejrychlejším, co bylo k dispozici. Pyšní se těmi nejlepšími komponenty na trhu a nekompromisní endurovou rychlostí. Hravě zvládá klopenky, terénní vlny i kamenitá pole. Rychlost z něj doslova čiší. Bude to váš nejlepší parťák na souboje o stupně vítězů i vylepšování osobních maxim.


 

Barva:
Satin Baja Yellow

Podobné produkty

Arrow
Arrow