Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Supercaliber SLR 9.9 XX AXS Deep Smoke

TREK Supercaliber SLR 9.9 XX AXS Deep Smoke

NOVINKA
Kód produktu: 5303687-5303691
Cena: 279 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Supercaliber SLR 9.9 XX AXS je lehoučké XC horské kolo osazené špičkovými komponenty na závody. Jeho rám SLR z karbonu pro horská kola je nejen lehký, ale i pečlivě vyrobený. Vrstvení vláken je high modulus, takže nabízí potřebnou tuhost a zároveň zachovává nízkou hmotnost. XC dráhy jsou rok od roku náročnější. Proto je kolo osazeno 110mm vidlicí a 80mm zadním odpružením IsoStrut, které vyhladí jízdu, avšak neovlivní účinnost šlapání. Celek pak doplňují karbonová kola, karbonový kokpit a nejlehčí bezdrátová převodovka SRAM pro přímý úchyt.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Vy jste rozhodnuti vítězit. Chcete lehoučký a nesmírně schopný XC stroj, který se už osvědčil na světových závodech. Chcete vyletět nahoru do kopce a sprintovat do finiše a při tom všem se bavit díky 80mm zadnímu odpružení IsoStrut. Toužíte po karbonu od kol až po kokpit a požadujete náš nejlepší HM karbon pro horská kola.


Získáte toto vybavení
Lehoučký rám SLR z karbonu HM OCLV pro horská kola s moderní XC geometrií. 110mm přední odpružení díky vidlici RockShox SID Ultimate s pružinou DebonAir a tlumičem Charger Race Day a zadní 80mm odpružení IsoStrut tlumiče RockShox SIDLuxe, vše se vzdáleným zamykáním. Lehoučká, zcela bezdrátová 12rychlostní elektronická převodovka SRAM XX SL AXS, karbonová kola Bontrager Kovee Elite 23, kombinace řídítek a představce Bontrager RSL z karbonu, teleskopická sedlovka Bontrager Line a 4pístkové hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level Bronze.


Proč si je zamilujete
1 - Získáte 110mm vidlici a zadní 80mm odpružení IsoStrut, které spolu s položenější a schopnější geometrií hravě zvládá kořeny a kameny moderních XC drah.
2 - Díky rámu z karbonu OCLV pro horská kola, který je neuvěřitelně lehký, tuhý a hbitý, nemusíte kvůli lehkosti obětovat tuhost.
3 - IsoStrut umožňuje nastavitelné tlumení odpružení, které zachovává účinnost šlapání při náročném stoupání v plné rychlosti.
4 - Sedlové vzpěry bez čepů snižují hmotnost a aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace.
5 - Vůbec nejlepší komponenty jako vidlice RockShox SID Ultimate a zcela bezdrátová převodovka SRAM XX SL AXS pro přímou montáž zajišťují výkonnostní výhodu.


Na závěr
Supercaliber SLR 9.9 XX AXS je určen na závody a vychází z celé řady úspěšných modelů. Získáte náš špičkový celoodpružený XC rám s karbonovými komponenty a nejlehčí zcela bezdrátovou sadu SRAM, takže můžete jezdit do aleluja.


 

Podobné produkty