Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Supercaliber SLR 9.8 XT Argent Drizzle

TREK Supercaliber SLR 9.8 XT Argent Drizzle

NOVINKA
Kód produktu: 5303636-5303640
Cena: 157 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Supercaliber SLR 9.8 XT je lehoučké XC horské kolo, které se do toho při závodech pořádně opře. Jeho rám SLR z karbonu pro horská kola je nejen lehký, ale i pečlivě vyrobený. Vrstvení vláken je high modulus, takže nabízí potřebnou tuhost a zároveň zachovává nízkou hmotnost. XC dráhy jsou rok od roku náročnější. Proto je kolo osazeno 110mm vidlicí a 80mm zadním odpružením IsoStrut, které vyhladí jízdu, avšak neovlivní účinnost šlapání. Celek pak doplňují karbonová kola, karbonový kokpit a pohon Shimano XT osvědčený na trailech.

Je pro vás vhodné, pokud…
Zábavné okruhy jsou parádní, vy jste ale připraveni závodit. Chcete XC stroj, který vyletí nahoru do kopce, zasprintuje do finiše a kterého si užijete díky 80mm zadnímu odpružení. Toužíte po karbonu od kol až po kokpit a požadujete náš nejlepší HM karbon pro horská kola.


Získáte toto vybavení
Lehoučký rám SLR z karbonu HM OCLV pro horská kola s moderní XC geometrií. 110mm přední odpružení díky vidlici Fox Performance 34 step-cast se vzduchovou pružinou Float EVOL, tlumič GRIP 2 s dvojím vzdáleným zamykáním a zadní 80mm odpružení IsoStrut tlumiče RockShox SIDLuxe. 12rychlostní pohon Shimano XT, karbonová kola Bontrager Kovee Elite 23, kombinace řídítek a představce Bontrager RSL z karbonu, teleskopická sedlovka Bontrager Line a čtyřpístkové hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level Bronze.


Proč si je zamilujete
1 - Získáte 110mm vidlici a zadní 80mm odpružení IsoStrut, které spolu s položenější a schopnější geometrií hravě zvládá kořeny a kameny moderních XC drah.
2 - Díky rámu z karbonu OCLV pro horská kola, který je neuvěřitelně lehký, tuhý a hbitý, nemusíte kvůli lehkosti obětovat tuhost.
3 - IsoStrut umožňuje nastavitelné tlumení odpružení, které zachovává účinnost šlapání při náročném stoupání v plné rychlosti.
4 - Sedlové vzpěry bez čepů snižují hmotnost a aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace.
5 - Vylepšené komponenty jako např. pohon Shimano XT a vidlice Fox 34 step-cast, poskytují výhodu na správných místech.


Na závěr
Supercaliber SLR 9.8 je určen na závody a vychází z celé řady úspěšných modelů. Získáte náš špičkový karbonový XC celoodpružený rám s  karbonovými komponenty a spolehlivý pohon Shimano XT, který se již osvědčil na trailech.


 

Podobné produkty