Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Autorizovaný prodejce TREK

Proč TREK?
Jízdním kolům se věnujeme už 22 let. Za tu dobu nám prošly obchodem různé značky. Zvolili jsme cestu výhradního zastoupení značek TREK, Bontrager, Electra a Bosch zejména z důvodu fantastického servisu zázemí a služeb zákazníkům. 

Co získáte nákupem kola či příslušenství značky TREK:

Doživotní záruka 
Všechny výrobky Trek mají jedno společné. Kola v TREKu staví tak, aby vydržela. Musí projít nelítostným zacházením v nejnáročnější testovací laboratoři na světě. Proto na všechna kola poskytují tu nejlepší doživotní záruku v oboru už od roku 1976, kdy v TREKU vyrobili první rámy.

Trek Care
Postaráme se o Vás. Na všechna kola Trek se vztahuje nejlepší záruka v oboru a bezplatný věrnostní program Trek Care. Po registraci kola nabídne společnost Trek Bicycle Corporation každému původnímu majiteli jedinečnou záruku na výrobní a materiálové vady. Je to důkaz, že si za koly TREK stojíme.

30denní neomezená záruka
Pokud z nějakého důvodu nebudete se zbožím Bontrager nebo Trek, zakoupeným mimo kolo, spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit v místě nákupu (budete potřebovat originál účtenky), kde Vám ho vymění nebo vrátí peníze. Považujte to za 30denní zkušební období.

Crash Replacement
Na každou přilbu Bontrager se vztahuje záruka Crash Replacement. V případě poškození přilby během prvního roku vlastnictví Vám ji zdarma vyměníme. Přilbu nám přineste zpět do prodejny nebo zašlete jako zásilku společně s kopií účtenky a popisem nehody. Jakmile poškozená helma dorazí, pošleme vám novou.

Carbon Care
Chceme, abyste na kole jezdili co nejvíc, ale i maximálně bezpečně. Proto je výměna poškozeného karbonového rámu či dílu v rámci programu Trek Carbon Care tak snadná. Program Carbon Care nabízíme výhradně majitelům kol TREK. Jeho součástí jsou výrazné slevy v případě výměn poškozených karbonových rámů, vidlic a dílů. 

Kola s doživotní zárukou
Na všechny sady karbonových kol Bontrager poskytujeme doživotní záruku na vady. Navíc se na ně vztahuje i věrnostní program Carbon Care, v jehož rámci má původní majitel nárok na bezplatnou výměnu nebo opravu kol poškozených během prvních dvou let vlastnictví (a po uplynutí této doby na opravu nebo výměnu za výrazně nižší cenu).