Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Supercaliber SL 9.6 Dark Prismatic

TREK Supercaliber SL 9.6 Dark Prismatic

NOVINKA
Kód produktu: 5302857-5302861
Cena: 97 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Supercaliber SL 9.6 je XC horské kolo z karbonu, na kterém prosvištíte singletrack a dorazíte do cíle jako raketa. Má karbonový rám, který vyvažuje tuhost s pružností pro výkon tam, kde je toho zapotřebí. Zadní odpružení IsoStrut je dostatečně měkké, takže hravě profrčíte náročným terénem moderních XC drah. Je připraveno opřít se do toho díky 12rychlostnímu pohonu Shimano SLX, který nabízí potřebný převod na stoupání a oddělení od skupiny.

Je pro vás vhodné, pokud…
Vybíráte XC závodní kolo a chcete dostatečné odpružení, abyste si mohli jízdy víc užít. Chcete výhody karbonového rámu a IsoStrut a vybíráte spolehlivé komponenty, které můžete postupně aktualizovat.


Získáte toto vybavení
Rám SL z karbonu OCLV pro horská kola s moderní XC geometrií. 110mm přední odpružení díky vidlici RockShox Recon Gold RL s pružinou DebonAir a tlumičem Motion Control a zadní 80mm odpružení IsoStrut tlumiče RockShox SIDLuxe. Pohon Shimano s komponenty Deore a SLX, řídítka z karbonu OCLV a teleskopická sedlovka Bontrager Line. Dále spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Shimano.


Proč si je zamilujete
1 - Získáte 110mm vidlici a zadní 80mm odpružení IsoStrut, které spolu s položenější a schopnější geometrií hravě zvládá kořeny a kameny moderních XC drah.
2 - IsoStrut umožňuje nastavitelné tlumení odpružení, které zachovává účinnost šlapání při náročném stoupání v  plné rychlosti.
3 - Rám SL z karbonu OCLV pro horská kola tlumí vibrace a nabízí tuhou hbitost karbonu za nižší cenu.
4 - Sedlové vzpěry bez čepů snižují hmotnost a  aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace.
5 - 12rychlostní pohon Shimano poskytuje velké rozpětí převodů, takže hravěji zvládnete stoupání a projedete rovinky.


Na závěr
Pokud se často ocitáte na stupních vítězů a chcete XC stroj, na kterém toho dosáhnete, pak Supercaliber SL 9.6 je pro vás ideální volbou. Je určen na XC a má moderní závodní geometrii a dostatečně poddajné odpružení k  vyhlazení drsných povrchů, takže se do toho můžete pořádně opírat až do cíle.


 

Podobné produkty