Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Marlin+ 8 Mercury

TREK Marlin+ 8 Mercury

NOVINKA
Kód produktu: 5303436-5303440
Cena: 81 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Marlin+ 8 je horské elektrokolo, s nímž si v terénu užijete mnohem víc zábavy. Motor Bosch Active Line Plus vám bude asistovat ve strmých kopcích, pomůže vám dojet dál, ale finančně vás neuzruinuje. 120mm odpružená vidlice usnadňuje ovládání v náročnějším terénu. Na tomto nefalšovaném horském kole s kvalitními komponenty v podobě 12rychlostního řazení Shimano a širokých kol umožňujících použití bezdušových plášťů se můžete směle vydat kamkoli.

Je pro vás vhodné, pokud…
Rozhodně nepohrdnete trochou pomoci od motoru, ale zase za něj nechcete příliš utrácet. Chcete širokou škálu převodů, s nimiž se dá jezdit v jakémkoli terénu, a také ochranu proti defektu v podobě 2,6palcových kol a plášťů připravených na bezdušový systém.


Získáte toto vybavení
Rám z hliníku Alpha Platinum s geometrií klasického horského kola a 120mm pružinovou vidlicí. Spolehlivý pohonný systém Bosch Active Line Plus o výkonu 50 Nm, který vám pomáhá až do rychlosti 25 km/h. Nenápadné ovládání Purion 200 se zabudovaným displejem a 400Wh baterie Powertube. 12rychlostní řazení Shimano Deore, hydraulické kotoučové brzdy a široká, 2,6palcová kola, která chrání před defekty, mají skvělou přilnavost a umožňují použití bezdušových plášťů.


 Proč si je zamilujete
1 - Motor dokáže v režimu AUTO rozpoznat změnu rychlosti a dopomoc automaticky přizpůsobit situaci.
2 - 120mm odpružení zajišťuje hladkou jízdu přes hrboly, kořeny i jiné terénní nerovnosti.
3 - Na kole Marlin+ s jednoduchým intuitivním ovládáním a adaptivním pohonem se můžete soustředit jen na jízdu.
4 - Terénní geometrie usnadňuje ovládání kola a ve městě i na singletracku vám dodá sebejistotu.
5 - Díky spoustě úchytů na nosič a blatníky si své kolo můžete vybavit vším potřebným na dovádění v terénu i každodenní dojíždění.


Na závěr
Marlin+ je ideální pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet své první horské elektrokolo. Díky rámu s geometrií do terénu budete mít ovládání kola vždy pod kontrolou. Motor Bosch Active Line Plus se zase postará o to, abyste se při vyjíždění dlouhých kopců tolik neunavili.


 

Velikost

Výška jezdce

XS

145 - 155cm

S

155 - 165cm

M

165 - 176cm

L

177 - 188cm

XL

188 - 195cm


Podobné produkty