Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Slash 9.9 XTR Gen 6 Daintree

TREK Slash 9.9 XTR Gen 6 Daintree

NOVINKA
Kód produktu: 5304447-5304451
Cena: 283 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Slash 9.9 XTR je špičkové karbonové horské kolo na enduro, s nímž přejedete úplně všechno. Rám z karbonu OCLV pro horská kola s odpružením se zdvihem 170 mm a vysoko umístěným čepem zajistí optimální kontakt s povrchem na kamenech, při wallridech i ve strmých stoupáních. 29palcové kolo vpředu a 27,5palcové kolo vzadu umožňují hbité ovládání a kvalitní sada odpružení RockShox si poradí se vším, co na ni nachystáte. Dalším plusem je prvotřídní pohon Shimano XTR, který řadí přesně a skoro nic neváží.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete to nejlepší karbonové kolo na enduro, které je k mání, a nehodláte šetřit na komponentech. Potřebujete stroj, který sjezdy zvládá levou zadní, ve stoupáních je dostatečně mrštný a díky odpružení s vysoko umístěným čepem má skvělý záběr i stabilitu. Bez velkého zdvihu nedáte ani ránu, ale byli byste rádi, kdybyste si při jízdě zpátky nahoru neoddělali nohy.


Získáte toto vybavení
Odpružený rám z karbonu OCLV pro horská kola s vysoko umístěným čepem a vnitřním úložným prostorem. 170mm zdvih vpředu i vzadu, vidlice RockShox ZEB Select+ s pružinou DebonAir a tlumičem Charger 3 RC2 a zadní tlumič RockShox Super Deluxe Select+. Pohon Shimano XTR se postará o přesné řazení a teleskopická sedlovka Bontrager Line vás nebude omezovat v pohybu. Univerzální karbonová kola Bontrager Line Elite 30 ve velikosti 29 palců vpředu a 27,5 palce vzadu umožňují použití bezdušových plášťů, jsou osazeny náboji Rapid Drive a pomohou vám zvládnout jakýkoli terén.


Proč si je zamilujete
1 - Odpružení s vysoko umístěným čepem umožní podivuhodně jisté ovládání kola i v děsivých sjezdových pasážích. Pečlivě vyladěný anti-squat se v kombinaci s velkými kladkami postará o výjimečnou efektivitu šlapání.
2 - Velký zdvih 170 mm vpředu i vzadu si hravě poradí s obrovskými skoky i kamenitými úseky.
3 - V hlavovém složení je také uloženo nářadí Bontrager BITS, které tak máte vždy po ruce pro rychlé opravy v terénu.
4 - V základní výbavě je rychlé 29palcové kolo vpředu a tuhé, ale i přesto hbité 27,5palcové kolo vzadu. Pokud vám záleží hlavně na rychlosti, můžete si dát 29palcové kolo i dozadu.
5 - Nastavení kola lze upravit podle stylu jízdy a typu ježdění. Pracovat lze se pákovým poměrem a v případě zájmu i se sklonem hlavového složení (potřebné díly se prodávají zvlášť).


Na závěr
Pro všechny, kteří se spokojí jen s tím nejlepším, bude Slash 9.9 XTR splněným snem. Se zdvihem 170 mm vpředu i vzadu, prvotřídním odpružením, skvělým pohonem a karbonovými koly můžete stoupání zdolávat s lehkostí a z kopce se řítit na plný plyn.


 

Velikost

Výška jezdce

S

155 - 165 cm

M

165 - 176 cm

M/L

173 - 180 cm

L

177 - 188 cm

XL

188 - 195 cm

Podobné produkty