Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Fuel EXe 9.9 XX1 AXS Deep Smoke

TREK Fuel EXe 9.9 XX1 AXS Deep Smoke

NOVINKA
Kód produktu: 5272505-5272508
Barva:
Cena: 357 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Fuel EXe 9.9 XX1 AXS posouvá horskou cyklistiku na novou úroveň. Překlenuje propast mezi tradičními horskými koly a elektrokoly díky nejlepším komponentům na trhu a tichému motoru, který nepřehlušuje zvuky přírody. EXe 9.9 hravě zvládne jakýkoli trail díky lehkému a tuhému karbonovému rámu a malému, avšak výkonnému motoru TQ. Kolo oplývá jedinečností, kterou přináší přesné a estetické řazené SRAM XX1 AXS, a je osazeno jedinečnou sadou odpružení RockShox s technologií AirWiz pro individuální nastavení.

Je pro vás vhodné, pokud…
Máte zálibu v drahých věcech a výkon stavíte nade vše. Chcete kolo, které si hravě poradí s horami a ještě u toho skvěle vypadá. Získáte kolo sestavené s péčí a pozorností k detailům. Je osazené karbonovým rámem a koly, zcela bezdrátovým řazením SRAM XX1 a špičkovou převodovkou TQ, která vám pomůže se stoupáním, abyste si na singletracku užili spoustu sjezdů.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola s 360Wh baterií zcela skrytou v rámu, válečková harmonická převodovka TQ s chytrým nabíjecím portem, integrovaný LED displej a nenápadný ovladač na řídítkách. 150mm vidlice RockShox Lyrik Ultimate s AirWiz, vzduchové odpružení DebonAir, tlumič Charger 3 RC2 a 140mm zadní odpružení RockShox Super Deluxe Ultimate. Dále lehká a tuhá karbonová kola s bezdušovými plášti a nejlepší bezdrátové elektronické řazení SRAM XX1 AXS.


Proč si je zamilujete
1 - Není třeba slevovat. Získáte ten nejlepší karbon, komponenty a tichý motor, na který na trailu zcela zapomenete.
2 - Lehoučká bezdrátová sada SRAM XX1 AXS zajišťuje velmi přesné řazení.
3 - Sada odpružení RockShox disponuje technologií AirWiz usnadňující nastavení.
4 - Malý, ale výkonný motor TQ je vyladěný na traily. Je tichý, abyste si užili každého okamžiku. Nabízí vyšší výkon, díky němuž je jízda přirozená.
5 - Integrovaný displej, nabíjecí port a ovladače jsou praktické, elegantní a intuitivní.


Na závěr
Fuel EXe 9.9 má jedinečný design karbonového rámu a díky převratné technologii v podobě tiché a nenápadné převodovky TQ posouvá horskou cyklistiku na další úroveň. To nejlepší z obou světů. Sjezdy zvládá jako tradiční trailové kolo a stoupání vyletí díky přirozené dopomoci. A navíc má řadu skvělých komponentů, například vylepšenou sadu odpružení RockShox s AirWiz a zcela bezdrátové řazení SRAM XX1 AXS.


 

Barva:
Black Satin

Podobné produkty

Arrow
Arrow