Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Fuel EXe 8 GX AXS T-Type Matte Keswick

TREK Fuel EXe 8 GX AXS T-Type Matte Keswick

NOVINKA
Kód produktu: 5298769-5298772
Cena: 184 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Fuel EXe 8 je hliníkové horské elektrokolo na traily, které vás ve stoupáních podpoří tichým pohonem, aby vám na cestu dolů zbylo co nejvíc energie. Stejně jako jeho karbonoví bratříčci se pyšní jízdními vlastnostmi klasického trailového kola, které je ale navíc osazeno malým, a přesto výkonným pohonným systémem s harmonickou válečkovou převodovkou, elegantním displejem v horní rámové trubce a miniaturním ovládáním. Na těch nejdůležitějších dílech nešetříme, a proto je tento terénní speciál osazen sadou odpružení FOX, širokými koly Bontrager Line Comp umožňujícími použití bezdušových plášťů a 12rychlostním bezdrátovým řazením SRAM GX AXS.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte kolo s dobrými parametry a rozumnou cenovkou. Chcete výbavu, kterou se pyšní kola z nejvyšší modelové řady Fuel EXe, ale jste omezeni rozpočtem. Potřebujete kvalitní komponenty, na které je v terénu spolehnutí, a robustní slitinový rám, na němž budou výjezdy do kopců i sjezdy náročných pasáží hračka.


Získáte toto vybavení
Rám z hliníku Alpha Platinum s pohonným systémem s harmonickou válečkovou převodovkou HPR50 od TQ, 360Wh plně integrovaná vyjímatelná baterie a chytrý nabíjecí port. Ovládání na řídítkách a zabudovaný LED displej, s nimiž se snadno pracuje i za jízdy, 150mm přední vidlice FOX Rhythm 36 se vzduchovým odpružením Float EVOL a tlumičem GRIP a 140mm zadní odpružení FOX Performance Float X. Dál ještě kola Bontrager Line Comp 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 12rychlostní bezdrátové řazení SRAM GX AXS, hydraulické kotoučové brzdy a teleskopická sedlovka.


Proč si je zamilujete
1 - Kolo s parametry lehkého horského elektrokola nejvyšší třídy a cenovkou, která pro vás bude milým překvapením.
2 - Kvalitní sada odpružení FOX a bezdrátové řazení SRAM vám zajistí jízdní vlastnosti, o kterých jste vždy snili.
3 - Malý, tichý, a přesto výkonný motor TQ je vyladěný na traily, kombinuje užitečnou dopomoc s přirozeným pocitem ze šlapání a nijak neruší zážitek z jízdy.
4 - Integrovaný displej, nabíjecí port a ovladače jsou praktické, elegantní a intuitivní.
5 - Geometrii rámu si můžete doladit pomocí systému Mino Link. Pokud by vám to nestačilo, můžete si pořídit i hlavové složení s nastavitelným úhlem.


Na závěr
Pokud chcete výbavu nejvyšší modelové řady Fuel EXe za cenu, která vás nepoloží, Fuel EXe 8 je skvělá volba. Má stejný pohonný systém, displej i geometrii jako jeho karbonoví bratříčci, a pyšní se i kvalitní sadou odpružení a bezdrátovým řazením. Jediný rozdíl je v cenově dostupnějším slitinovém rámu.

Barva:
Alpine Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow