Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Powerfly FS 4 Gen 3 Lava/Trek Black

TREK Powerfly FS 4 Gen 3 Lava/Trek Black

NOVINKA
Kód produktu: 5277927-5277931
Barva:
Cena: 113 526 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Powerfly FS 4 je celoodpružené horské elektrokolo stavěné na singltreky. Citlivé odpružení vstřebá i velké terénní nerovnosti a výkonný elektrický pohon Bosch vám usnadní výjezdy dlouhých strmých kopců i nastřádání pěkné řádky singltrekových kilometrů. Nový ovladač s LED a displej Kiox lze pomocí Bluetooth propojit s aplikací eBike Flow a zaznamenávat si tak údaje o jízdě nebo se nechat navigovat.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete toho na horském kole zvládnout víc, takže hledáte špičkový systém dopomoci při šlapání. Plánujte časté výpravy na traily a potřebujete lepší komponenty, abyste mohli posouvat hranice svých možností.


Získáte toto vybavení
Odolný hliníkový rám s úžasně praktickou zabudovanou 625Wh baterií, výkonný motor Bosch Performance CX (250 W, 85 Nm) s dopomocí až do 25 km/h a chytrý ovladač s LED a displejem Kiox. Dál ještě 120mm odpružená vidlice SR Suntour, zadní zdvih 100 mm, 10rychlostní řazení Shimano, účinné hydraulické kotoučové brzdy a teleskopická sedlovka.


Proč si je zamilujete
1 - Dostanete stroj s předním i zadním odpružením na pohodlné překonávání všech terénních nástrah.
2 - Displej Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje propojení s dalšími zařízeními s Bluetooth a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.
3 - Sedlo lze díky teleskopické sedlovce snížit za jízdy, aby vám při sjezdech nepřekáželo.
4 - Rám velikosti S má prohnutou horní trubku, která usnadňuje rozkročení nad kolem. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získáte ta nejrychlejší kola, 29palcová u větších rámů a 27,5palcová u těch menších.


Na závěr
S tímto celoodpruženým horským elektrokolem budete na každém trailu jako doma. Elektrický pohon vám pomůže zdolat delší trasy i strmá stoupání. Sada odpružení vyhladí i větší terénní nerovnosti a vás tak čeká jen pohodlné objevování nových zákoutí.


 

Hmotnost:
25,23 kg ve velikosti M (s těsnicím tmelem TLR)
Barva:
Lava/Trek Black

Podobné produkty

Arrow
Arrow