Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Rail 9.9 Gen 4 XTR Lava

TREK Rail 9.9 Gen 4 XTR Lava

NOVINKA
Kód produktu: 5279483-5279486
Barva:
Cena: 283 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Rail 9.9 je naše nejlepší horské elektrokolo s delším zdvihem. Získáte mimořádně odolný karbonový rám, neuvěřitelně hladké odpružení RockShox, velmi přesnou bezdrátovou sadu řazení Shimano XTR, výkonný motor Bosch Performance Line CX s baterií s extra dlouhým dojezdem, chytrým systémem, novým mini ovladačem a displejem integrovaným do horní trubky fungujícím s aplikací eBike Flow, která umožňuje sledování výkonu, navigaci a připojení Bluetooth.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Na svých zážitcích na horském elektrokole nehodláte šetřit. Chcete maximální nastavitelnost, nejhladší výkon, nejdelší dojezd a nejšpičkovější elektrický pohon. Jste příznivci vlastního nastavení a požadujete parádní funkce chytrého systému Bosch.


Získáte toto vybavení
Vylepšený rám z karbonu OCLV pro horská kola s delším dosahem a velkou hlavovou i sedlovou trubkou pro maximální pevnost. 750Wh baterie s extra dlouhým dojezdem, vidlice RockShox ZEB Ultimate s rozsáhlými možnostmi nastavení, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft a mimořádně rychlá sada řazení Shimano XTR 1x12. Získáte nový chytrý systém Bosch Performance Line CX s novým mini ovladačem a displejem Bluetooth® zabudovaným do horní rámové trubky.


Proč si je zamilujete
1 - Nový ovladač systému zobrazuje aktuálně zvolený režim podpory a zbývající kapacitu baterie. Je zabudovaný do horní rámové trubky pro maximální ochranu a elegantnější vzhled.
2 - Nový chytrý systém Bosch s nenápadným mini ovladačem má osvědčený výkon i odezvu a nabízí pouze ty ovládací prvky, které při přepínání jednotlivých režimů dopomoci a režimu pojezdu potřebujete mít po ruce.
3 - TyreWiz a AirWiz umožňují pohledem zkontrolovat správné nahuštění plášťů, vidlice a tlumiče. Už nemusíte shánět pumpičku ani měrku.
4 - Chytrý režim eMTB a eMTB Lite automaticky uzpůsobuje podporu podle vstupních dat a pomáhá vám tak, jak to v daném okamžiku potřebujete.
5 - Nový rám je výjimečně bytelný. Kromě 34,9mm sedlové trubky, která pojme robustnější teleskopické sedlovky, má i velkou hlavovou trubkou kompatibilní s masivními vidlicemi optimalizovanými pro horská elektrokola s minimálním pohupováním a citlivějším řízením.


Na závěr
Rail 9.9 má jen ty nejmodernější komponenty. Nejlepší enduro vidlice RockShox, největší baterie Bosch, úžasně přesné řazení XTR, vylepšený rám, sledování tlaku AirWiz a nejnovější technologie Bosch v podobě chytrého systému.


 

Barva:
Lava

Podobné produkty