Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Rail 9.9 Gen 4 CXR Lava

TREK Rail 9.9 Gen 4 CXR Lava

NOVINKA
Kód produktu: 5304845-5304848
Barva:
Cena: 379 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Rail 9.9 CXR je elektrokolo s vyšším zdvihem a závodními parametry, které hned od startu jede na plný plyn. Je osazeno naším nejlepším karbonovým rámem, hladkým odpružením RockShox a špičkovým řazením Shimano XTR. Největší pozornost si ale zaslouží mimořádně výkonný motor Bosch Performance Line CXR z limitované edice, který rychleji akceleruje a proveze vás kamenitými úseky i bez šlapání. Toto kolo je osazeno baterií s výjimečně dlouhým dojezdem, chytrým systémem, novým miniovladačem a displejem System Controller, který je integrovaný v horní trubce a přes Bluetooth propojený s aplikací eBike Flow, abyste mohli sledovat své aktivity nebo se řídit pokyny navigace.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete to nejlepší e-MTB s vyšším zdvihem a bleskovým zrychlením. Záleží vám na dílech a chcete maximální nastavitelnost, nejhladší výkon, nejdelší dojezd a nejšpičkovější podporu při šlapání. Rádi si kolo upravujete podle sebe a požadujete parádní funkce chytrého systému Bosch.


Získáte toto vybavení
Vylepšený rám z karbonu OCLV pro horská kola s delším dosahem a velkou hlavovou i sedlovou trubkou pro maximální pevnost. 750Wh baterii s extra dlouhým dojezdem, vidlici RockShox ZEB Ultimate s rozsáhlými možnostmi nastavení, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft, mimořádně rychlou sadu Shimano XTR 1x12 a bytelná, ale lehká karbonová kola. Nový motor Bosch Performance Line CXR z limitované edice s živějším zrychlením a znatelnější podporou při šlapání a také nový miniovladač a displej Bluetooth® System Controller integrovaný do horní trubky.


Proč si je zamilujete
1 - Motor Bosch CXR z limitované edice okamžitě reaguje a dodává vám šťávu i v kamenitých pasážích, kde nemůžete šlapat.
2 - Nový displej System Controller zobrazuje aktuálně zvolený režim podpory a zbývající kapacitu baterie. Je umně zabudovaný do horní rámové trubky a nabízí tedy maximální ochranu a elegantnější vzhled.
3 - Nový chytrý systém Bosch s nenápadným miniovladačem má osvědčený výkon i odezvu a nabízí pouze ty ovládací prvky, které při přepínání jednotlivých režimů dopomoci a režimu pojezdu potřebujete mít po ruce.
4 - TyreWiz a AirWiz umožňují pohledem zkontrolovat správné nahuštění plášťů, vidlice a tlumiče. Už nemusíte shánět pumpičku ani měrku.
5 - Nový rám je výjimečně bytelný. Kromě 34,9mm sedlové trubky, která pojme robustnější teleskopické sedlovky, má i velkou hlavovou trubkou kompatibilní s masivními vidlicemi optimalizovanými pro horská elektrokola s minimálním pohupováním a citlivějším řízením.


Na závěr
Rail 9.9 CXR je o výkonu. Kombinuje špičkovou technologii s motorem Bosch Performance Line CXR z limitované edice s bleskovým zrychlením při výjezdech ze zatáček a největší baterii stejné značky, která vám pomáhá zdolávat okruh za okruhem. Díky nejlepší endurové vidlici od RockShox, mimořádně vyladěnému řazení XTR, vylepšenému rámu a snímači tlaku AirWiz získáte dokonalou mašinu na závody elektrických horských kol.


 

Barva:
Lava

Podobné produkty