Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Slash 9.9 XTR Matte Deep Smoke

TREK Slash 9.9 XTR Matte Deep Smoke

NOVINKA
Kód produktu: 5279461-5279465
Barva:
Cena: 307 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Slash 9.9 XTR je naše nejrychlejší horské kolo na enduro. Proto na něm také jezdí profíci z týmu Trek Factory Racing Enduro. Díky celokarbonovému rámu, parádnímu odpružení, rychlým karbonovým kolům a pohonu Shimano XTR je tenhle špičkový stroj nesporným králem endura.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete výkonnostní výhody závodních kol enduro, která hravě zdolávají největší závody světa. Hodláte jezdit rychle, opřít se do toho ze všech sil a řezat zatáčky až na stupně vítězů.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola, zdvih 160 mm, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate s vylepšeným tlumením Thru Shaft a vidlici RockShox ZEB Ultimate s mimořádně robustními 38mm sloupky. Hladký pohon Shimano XTR s kazetou 10–51, řídítka s integrovaným představcem Bontrager RSL a karbonová kola Line Pro 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžité zrychlení v případě potřeby.


Proč si je zamilujete
1 - Robustnější 38mm sloupky vidlice RockShox ZEB pomáhají držet stopu v drsném terénu a vylepšený tlumič si můžete doladit podle sebe.
2 - Řídítka s integrovaným představcem RSL z karbonu OCLV jsou velmi lehká, pohodlná a skvěle vypadají.
3 - Kolo je osazeno přídavným krytem dolní trubky, který rám lépe ochrání před poškozením při přepravě.
4 - Rozšířili jsme sedlovou trubku i teleskopickou sedlovku. Ta má v průměru 34,9 mm a je silnější, odolnější a rychleji se pohybuje nahoru a dolů.
5 - Velký vnitřní úložný prostor v dolní rámové trubce slouží k uskladnění nářadí a výbavy.


Na závěr
Každičký díl tohoto kola byl navržen tak, aby zvládl bláznivou rychlost na těch nejdivočejších vytrvalostních závodech světa. Rychlé, odolné a zábavné. Už jsme říkali, že je rychlé?


 

Barva:
Matte Deep Smoke

Podobné produkty

Arrow
Arrow