Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Slash 8 Matte Hex Blue

TREK Slash 8 Matte Hex Blue

NOVINKA
Kód produktu: 5274502-5274506
Barva:
Cena: 108 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Slash 8 je enduro horský stroj s rychlými 29palcovými koly a citlivým odpružením RockShox s 12rychlostním pohonem SRAM GX Eagle. Hliníkový rám s novou technologií a odolnými slitinovými koly představuje ideální stroj pro všechny jezdce.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete velký stroj s velkými koly, který zdolá velké překážky a zvládne velké skoky. Možná se zúčastníte pár enduro závodů. Většinou se ale hodláte věnovat náročným sjezdům, které chcete zdolávat rychleji než ostatní.


Získáte toto vybavení
Rám z hliníku na drsnou jízdu se závitovaným středovým složením, dva kryty dolní rámové trubky, Knock Block 2.0, 160mm zdvih s tlumičem RockShox Super Deluxe Select+ na dlouhé sjezdy a 170mm vidlice RockShox ZEB Select. Dále pohon SRAM GX Eagle s extra nízkým 52zubým převodem, 4pístkové brzdy Code R a zcela bezdušová kola Line Comp 30.


Proč si je zamilujete
1 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
2 - Kolo je osazeno přídavným krytem dolní trubky, který rám lépe ochrání před poškozením při přepravě.
3 - Je jako doma na závodech i na jízdách v přírodě. Je to závodní kolo, s kterým si užijete zábavu i při jízdě na náročných trailech.
4 - Nový snímatelný prvek Knock Block nabízí větší úhel řízení a ochrání tak všechna lanka a hadičky, aniž by omezil poloměr otáčení.
5 - Rozšířili jsme sedlovou trubku i teleskopickou sedlovku. Ta má v průměru 34,9 mm a je silnější, odolnější a rychleji se pohybuje nahoru a dolů.


Na závěr
Stroj Slash 8 nabízí vysoký enduro výkon díky chytře zvoleným dílům, které jsou cenově dostupné. Díky hliníkovému rámu, robustnímu odpružení a pohonu 1x12 Eagle máte k dispozici stroj, který hravě zvládá závodní dráhy i náročné jízdy v terénu.vou trubku i teleskopickou sedlovku. Ta má v průměru 34,9 mm a je silnější, odolnější a rychleji se pohybuje nahoru a dolů.


 

Barva:
Hex Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow