Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Fuel EX 9.9 XX1 AXS Gen 6 Deep Smoke

TREK Fuel EX 9.9 XX1 AXS Gen 6 Deep Smoke

NOVINKA
Kód produktu: 5276971-5276977
Barva:
Cena: 313 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Fuel EX 9.9 XX1 AXS je výkonné trailové kolo pro jezdce, kteří v životě oceňují to nejlepší. Špičkový karbonový rám je osazen těmi nejlepšími komponenty od karbonových kol až po 150mm vidlici FOX Factory s povrchovou úpravou Kashima a zcela bezdrátový pohon SRAM XX1. Je to kolo, které vládne horám, kde se pořádně vyřádí na kamenitých stezkách, příkrých zatáčkách a rychlých výšlapech zpět na vrchol.

Je pro vás vhodné, pokud…
Máte vytříbený vkus, pokud jde o horská kola, a nehodláte se spokojit jen tak s něčím. Chcete stroj, který hravě zvládne celou horu díky technologii, jež je v cyklistickém odvětví nejlepší, od lehkého a tuhého karbonového rámu přes kola, která drží stopu v těch nejdrsnějších dráhách, až po vidlici FOX Factory a kompletně bezdrátovou špičkovou sadu SRAM XX1.


Získáte toto vybavení
Lehoučký rám z karbonu OCLV pro horská kola určený do drsného a náročného terénu, sada zapletených karbonových kol, které snadno zvládají technický terén a kompletně bezdrátový elektronický pohon SRAM XX1 AXS. Navíc získáte nesmírně hladký zdvih 150mm vidlice FOX Factory 36 se vzduchovou pružinou EVOL a tlumičem GRIP2 a 140mm zadní odpružení FOX Factory Float s dvoupolohovým tlumičem. K tomu ještě nastavitelná geometrie pro jemné doladění jízdy podle vašich představ a vnitřní úložný prostor, který zaručuje eleganci a umožňuje vozit nezbytné věci na trail.


Proč si je zamilujete
1 - Oceňujete kvalitní prvky, jako jsou např. nesmírně hladké odpružení a kompletně bezdrátové řazení, které je elegantní a má nízké nároky na údržbu.
2 - Díky progresivní geometrii, která usnadňuje prudké a náročné výšlapy a hravě zvládá sjezdy, si opravdu užijete každý trail.
3 - Je osazeno lehkými a tuhými karbonovými koly, pro která jsou technické pasáže hračkou a jež skvěle drží stopu, i když jde do tuhého.
4 - Rozšířili jsme námi nabízený sortiment velikostí, abychom zajistili ideální stroj pro každého jezdce s koly, která nejlépe padnou jednotlivým velikostem rámu: XS rámy mají 27,5palcová kola, u velikosti S je na výběr mezi 27,5 nebo 29palcovými koly a velikosti M až XL budou osazeny koly 29palcovými.
5 - Díky nastavitelnému úhlu sedlovky (potřebné misky se prodávají zvlášť) a prvku Mino Link lze volit ze šesti různých konfigurací geometrie.


Na závěr
Fuel EX 9.9 uspokojí i jezdce s tím nejvytříbenějším vkusem. Nabízí karbonový rám, který zvládne jakékoli traily, a špičkové komponenty, jež naleznete na moderních horských strojích, od karbonových kol po bezdrátové řazení SRAM XX1 AXS. To vše doplňuje nastavitelná geometrie, takže si lze kolo doladit přesně podle sebe.


 

Barva:
Deep Smoke

Podobné produkty

Arrow
Arrow