Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport 3 Gen 5 Equipped Stagger Black Olive

TREK Dual Sport 3 Gen 5 Equipped Stagger Black Olive

NOVINKA
Kód produktu: 5277235-5277237
Barva:
Cena: 29 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Velmi výkonné krosové kolo Dual Sport 3 Equipped Stagger je vhodné pro každý povrch a snadno přechází ze silnice na drsnější terén. Má lehký rám s nízkým nástupem, pohon 1x se širokým rozsahem a spoustu příslušenství připraveného na jízdu. Jeho široká kola Bontrager Kovee a objemné gravelové pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na silnici, zrušených železničních tratích a cyklostezkách.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte lehké, rychlé a výkonné krosové kolo osazené kvalitními díly a řadou příslušenství např. pro každodenní dojíždění, kondiční jízdy na nenáročných trailech a cesty na nákup.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek ve verzi se sníženou horní trubkou, lehká karbonová vidlice, široká kola Bontrager Kovee 650b umožňující použití bezdušových plášťů a široké pláště 50c pro výkon a pohodlí v různém terénu a jednoduchý převod 1x10 Shimano Deore bez přesmykače pro snadnější ovládání. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. Nábojové dynamo k napájení předních a zadních světel, výkonné kotoučové brzdy, ergonomické gripy, blatníky, stojánek a zadní nosič kompatibilní se systémem MIK.


Proč si je zamilujete
1 - Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
2 - Nábojové dynamo napájí přední a zadní světla, takže vždy stačí jen naskočit a jet.
3 - Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody.
4 - Všestranné gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
5 - Výbava zahrnuje světla, blatníky, stojánek a zadní nosič, takže stačí jen nasednout a jet.


Na závěr
Kolo Dual Sport 3 Equipped Stagger je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a schopné na nezpevněných trailech. Má kola a pláště vyhlazující nerovnosti, odolný a jednoduchý pohon 1x Shimano, řadu příslušenství a nábojové dynamo k napájení předních a zadních světel.


 

Barva:
tmavě zelená

Podobné produkty

Arrow
Arrow