Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport+ 2 Hex Blue

TREK Dual Sport+ 2 Hex Blue

AKCE NOVINKA
Kód produktu: 5283425-5268411
Barva:
Cena: 58 990
56 041 vč. DPH
Sleva: 5%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Pohodlné výlety v blízkém okolí nebo terénní vyjížďky mezi vinicemi, elektrokolo Dual Sport+ vás vezme kamkoliv. Můžete vyjet ven a aktivně se bavit. Díky výkonnému a spolehlivému pohonu Bosch, přednímu odpružení, předním a zadním světlům a neuvěřitelným schopnostem je toto elektrokolo ideální volbou pro každého, kdo chce prozkoumávat různé terény.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Baví vás různá dobrodružství a chcete kvalitní elektrické kolo, které vás bude věrně doprovázet na každé jízdě. Chcete se efektivně prohánět jak po dlážděných cestách, tak i po polních stezkách. Hledáte nejlepší technologii elektrokol za parádní cenu.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Gold, ve kterém je zcela usazena 500Wh baterie s dlouhou životností, výkonný 250wattový motor Bosch Active Line Plus s podporou šlapání až do 25 km/h a ovladač Bosch Intuvia. Dále odpružená vidlice SR Suntour NRX se zamykáním, hydraulické kotoučové brzdy, 10rychlostní pohon se širokým rozsahem převodů, přední a zadní světla s úchytem na světlo integrovaným do sedla a široké pláště pro větší stabilitu na různých typech terénu.


Proč si je zamilujete
1 - Elektrická kola násobí váš výkon, takže si můžete víc užít těch nejlepších částí jízdy.
2 - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) je elegantní a jeho obsluha je snadná: baterie je zcela skrytá v rámu a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí.
3 - Funkce zamykání vidlice zaručuje efektivitu jízdy: v zamčené poloze na hladký asfalt a v otevřené na drsnější traily.
4 - Vzpřímená geometrie s důrazem na pohodlí je zárukou ideální pozice umožňující dobrý výhled.
5 - Vyberte si podle vlastních představ z široké nabídky příslušenství včetně nosičů a blatníků.


Na závěr
Schopné, moderní, elegantní. Dual Sport+ je víc než jen elektrokolo. Vezme vás kamkoliv, kdykoliv. Na projížďku po okolních ulicích, na dojíždění či na výlet po polních cestách. Elektrokolo Dual Sport+ je vybaveno těmi nejlepšími novými technologiemi a řadou nových funkcí, které jsou zárukou pohodlné a zábavné jízdy.


 

Barva:
Alpine Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow