Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport 2 Equipped Stagger Gen 5 Juniper

TREK Dual Sport 2 Equipped Stagger Gen 5 Juniper

NOVINKA
Kód produktu: 5277918-5277920
Barva:
Cena: 24 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Výkonné krosové kolo Dual Sport 2 Equipped Stagger je určené pro jízdu po silnicích, trailech či stezkách a nabízí zábavu. Má lehký rám s nízkým nástupem, robustní pohon a spoustu příslušenství připraveného na jízdu jako například zadní nosič a světla. Jeho široká kola a objemné pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na chodníku, štěrkových stezkách, cyklostezkách a dalších površích.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Baví vás jízda na kole pro zábavu, fitness, dojíždění a různé vyřizování. Chcete lehké a výkonné krosové kolo, které obstojí při každém dobrodružství, s prvky zaručujícími pohodlí v různých terénech a užitečným vybavením, které vám umožní kolo víc využít.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s nízkým nástupem, elegantní vnitřní vedení lanek, široká kola 650b a široké pláště 50c pro větší výkon a pohodlí v různém terénu, pohon Shimano 2x9 se širokým rozsahem převodů, pohodlné ergonomické gripy, výkonné hydraulické kotoučové brzdy pro dobrý brzdný výkon za každého počasí, zadní nosič kompatibilní se systémem MIK, světla, blatníky a stojánek.


Proč si je zamilujete
1 - Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
2 - Všestranné gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
3 - Geometrie se sníženou horní trubkou usnadňuje nasedání a sesedání.
4 - Lanka jsou vedena vnitřně, což je chrání před nepřízní počasí. Kolu to dodává elegantní vzhled.
5 - Výbava zahrnuje světla, blatníky, stojánek a zadní nosič, takže stačí jen nasednout a jet.


Na závěr
Krosové kolo Dual Sport 2 Equipped Stagger je určeno do každého terénu pro dobrodružství na silnici i mimo ni a dodává se s příslušenstvím. S tímto kolem dokážete sebevědomě prozkoumávat štěrkové cesty či dojíždět do práce.


 

Barva:
tmavě zelená

Podobné produkty

Arrow
Arrow