Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport+ 2 Galactic Grey

TREK Dual Sport+ 2 Galactic Grey

NOVINKA
Kód produktu: 5283424-5268407
Barva:
Cena: 54 271 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Lehké a výkonné krosové elektrokolo Dual Sport+ 2 je určeno pro dobrodružnou jízdu na asfaltu a nenáročných trailech. Má intuitivní a přirozený systém podpory šlapání, díky němuž je prozkoumávání okolí zábavnější a jízda do kopců hračkou. A tuhá kola a široké pláště pro jistotou jízdu na různých površích.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete lehké krosové elektrokolo s jednoduchým ovládáním, které vám usnadní každodenní zařizování, projížďky a víkendová dobrodružství.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám a vidlice, patentovaný systém podpory šlapání Trek s motorem v náboji (250 W, 40 Nm), který poskytuje podporu až do rychlosti 25 km/h, a 250Wh baterie pro dojezd až 55 kilometrů na jedno nabití. Tuhá kola 650b, široké pláště 50c pro výkon a pohodlí na různých površích, spolehlivý 9rychlostní pohon Shimano, hydraulické kotoučové brzdy, integrovaná světla napájená z baterie a stojánek.


Proč si je zamilujete
1 - Toto je naše nejlehčí krosové elektrokolo, s nímž je parkování a vynášení kola do schodů snazší.
2 - Systém podpory šlapání má motor v náboji pro přirozenější pocit z jízdy a jednoduché dálkové ovládání LED zobrazující zvolený režim podpory.
3 - Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
4 - Instalace příslušenství jako blatníků či zadního nosiče je snadná.
5 - Zdvojnásobte dojezd kola použitím 250Wh baterie Range Extender, která se připevňuje k rámu pomocí úchytů na láhev.


Na závěr
Veškerý výkon a jistota modelu Dual Sport s elektrickým motorem, který vám umožní zvládnout více a dojet dále. Dual Sport+ vám usnadní převážení nákupu do kopce a zaveze vás na místa, kam jste se zatím neodvážili.


 

Barva:
Satin Lithium Grey

Podobné produkty

Arrow
Arrow