Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport 3 Gen 5 Black Olive

TREK Dual Sport 3 Gen 5 Black Olive

NOVINKA
Kód produktu: 5275921-5275924
Barva:
Cena: 25 990
23 131 vč. DPH
Sleva: 11%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Vysoce výkonné krosové kolo Dual Sport 3 je vhodné pro každý povrch a snadno přechází ze silnice na drsnější terén. Má lehký rám a jednoduché řazení 1x se širokým rozsahem převodů a nízkými nároky na údržbu. Jeho široká kola Bontrager Kovee a objemné gravelové pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na silnici, zrušených železničních tratích a cyklostezkách.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte lehké, rychlé a výkonné krosové kolo s kvalitními díly. Plánujete používat kolo k prozkoumávání nenáročných stezek, jízdě po asfaltu pro rychlé fitness jízdy, pro různé zařizování a podobně.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek, lehká karbonová vidlice, široká kola Bontrager Kovee 650b umožňující použití bezdušových plášťů a široké pláště 50c pro výkon a pohodlí v různém terénu a jednoduchý převod 1x10 Shimano Deore bez přesmykače pro snadnější ovládání. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. A navíc výkonné kotoučové brzdy a úchyty pro nosič a blatníky.


Proč si je zamilujete
1 - Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
2 - Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody.
3 - Všestranné gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
4 - Lanka jsou vedena vnitřně, což je chrání před nepřízní počasí. Kolu to dodává elegantní vzhled.


Na závěr
Kolo Dual Sport 3 je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a výkonné na nezpevněných a štěrkových trailech. Má kola a pláště vyhlazující nerovnosti a robustní a jednoduché řazení 1x Shimano.


 

Barva:
tmavě zelená

Podobné produkty

Arrow
Arrow