Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport 1 Gen 5 Alpine Blue

TREK Dual Sport 1 Gen 5 Alpine Blue

NOVINKA
Kód produktu: 5275881-5275884
Barva:
Cena: 16 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Všestranné krosové kolo Dual Sport 1 je určeno do každého prostředí a vyniká v různých terénech. Má lehký rám, robustní pohon a výkonné brzdy. Jeho široká kola a objemné pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na silnici, štěrkových stezkách, cyklostezkách a dalších površích.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete lehké krosové kolo, které bude podávat výkon na asfaltu a současně poskytovat pohodlí na drsnějším terénu, a dokonce i na nenáročných trailech. Oceňujete jistotu, stabilitu, všestrannost a výkon při rekreačních nebo fitness jízdách a dojíždění v různém terénu.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek a úchyty na nosiče a blatníky, široká kola 650b a široké pneumatiky 50c pro větší výkon a pohodlí v různém terénu, spolehlivý pohon Shimano 2x8 se širokým rozsahem převodů, takže šlapání nebude nikdy příliš těžké ani lehké, pohodlné ergonomické gripy a výkonné mechanické kotoučové brzdy pro dobrý brzdný výkon za každého počasí.


Proč si je zamilujete
1 - Široká kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
2 - Všestranné lehké gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
3 - Lehký hliníkový rám je spolehlivý, robustní a při jízdě se budete cítit pohodlně.
4 - Rám lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánek, blatníky a světla.


Na závěr
Výkonné a všestranné krosové kolo Dual Sport 1 vám umožní prozkoumávat svět. Toto krosové kolo je ideální pro cyklisty, kteří rádi jezdí po silnici i po nenáročných trailech.


 

Barva:
Alpine Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow