Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Dual Sport 2 Gen 5 Mulsanne

TREK Dual Sport 2 Gen 5 Mulsanne

NOVINKA
Kód produktu: 5275851-5275854
Barva:
Cena: 19 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Výkonné krosové kolo Dual Sport 2 je určené pro jízdu po silnicích, trailech či stezkách a nabízí zábavnou jízdu. Má lehký rám, robustní pohon s 18 rychlostmi a špičkové hydraulické kotoučové brzdy s vynikajícím brzdným výkonem. Jeho široká kola a objemné pláště absorbují nerovnosti a náročný terén pro pohodlnou a sebevědomou jízdu na silnici, štěrkových stezkách, cyklostezkách a dalších površích.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Baví vás jízda na kole pro zábavu, fitness, dojíždění a různé vyřizování. Chcete lehké a výkonné krosové kolo, které obstojí při každém dobrodružství, s prvky zaručujícími pohodlí v různých terénech.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek a úchyty na nosiče a blatníky, široká kola 650b a široké pláště 50c pro větší výkon a pohodlí v různém terénu, spolehlivý pohon Shimano 2x9 se širokým rozsahem převodů, takže šlapání nebude nikdy příliš těžké ani lehké, pohodlné ergonomické gripy a výkonné hydraulické kotoučové brzdy pro dobrý brzdný výkon za každého počasí.


Proč si je zamilujete
1 - Tuhá kola a široké pláště jsou zárukou pohodlné a hladké jízdy a odpružená vidlice vám dodá sebevědomí, aniž by zvýšila hmotnost kola.
2 - Všestranné gravelové pláště jsou rychlé na asfaltu a přilnavé na nerovném terénu.
3 - Lanka jsou vedena vnitřně, což je chrání před nepřízní počasí. Kolu to dodává elegantní vzhled.
4 - Rám lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánek, blatníky a světla.


Na závěr
Kolo Dual Sport 2 je určeno do každého terénu pro dobrodružství na silnici i mimo ni. S tímto kolem dokážete sebevědomě prozkoumávat štěrkové cesty či dojíždět do práce.


 

Barva:
Alpine Blue

Podobné produkty

Arrow
Arrow