Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK FX+ 2 Stagger Satin Trek Black

TREK FX+ 2 Stagger Satin Trek Black

NOVINKA
Kód produktu: 5273613-5268338
Barva:
Cena: 56 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Lehké městské elektrokolo FX+ 2 Stagger zpříjemňuje a zrychluje každodenní výlety. Má intuitivní a přirozený systém podpory šlapání, díky němuž je prozkoumávání města mimořádně příjemné a jízda do kopců hračkou. Užitečné příslušenství jako nosič a blatníky zvyšují všestrannost tohoto kola.

 

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete lehké městské elektrokolo s jednoduchým ovládáním, které vám usnadní každodenní zařizování, dojíždění a projížďky po městě.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám se sníženou rámovou trubkou, díky které je nasednutí i sesednutí ještě snazší, patentovaný systém podpory šlapání Trek s motorem v náboji (250 W, 40 Nm), jenž poskytuje podporu až do rychlosti 25 km/h, a 250Wh baterie pro dojezd až 56 kilometrů na jedno nabití. Navíc rychlá kola 700c, rychlé a přitom stabilní pláště 40c s reflexními bočnicemi, spolehlivý 9rychlostní pohon Shimano, hydraulické kotoučové brzdy, integrovaná světla napájená z baterie, zadní nosič kompatibilní se systémem MIK, blatníky a stojánek.


Proč si je zamilujete
1 - Toto je naše nejlehčí městské elektrokolo, s nímž je parkování a vynášení kola do schodů snazší.
2 - Systém podpory šlapání má motor v náboji pro přirozenější pocit z jízdy a jednoduché dálkové ovládání LED zobrazující zvolený režim podpory.
3 - Vše je připraveno. Stačí jen vyrazit. Blatníky, světla a zadní nosič kompatibilní s MIK jsou na svém místě.
4 - Zdvojnásobte dojezd kola použitím 250Wh baterie Range Extender, která se připevňuje k rámu pomocí úchytů na láhev.


Na závěr
Veškerá všestrannost a jistota FX s elektrickým motorem, který vám umožní zvládnout více a dojet dále. FX+ se dodává s příslušenstvím připraveným na jízdu, jako je nosič a blatníky, které usnadňují dojíždění a různé vyřizování.


 

Barva:
Trek Black

Podobné produkty