Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK FX 2 DISC Satin Viper Red

TREK FX 2 DISC Satin Viper Red

Kód produktu: 5258272-5258674
Cena: 19 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

FX 2 Disc je elegantní a všestranné krosové kolo se spolehlivými kotoučovými brzdami umožňujícími okamžité zastavení navzdory rozmarům počasí. Kolo s lehkým hliníkovým rámem, 18 rychlostmi a středně silnými plášti, které jsou rychlé na silnici a stabilní na nezpevněném terénu. Trénink, dojíždění či jízda pro zábavu jsou na něm hračkou.

Je pro vás vhodné, pokud…
Leje jako z konve? To vám nezabrání v ježdění. Chcete krosové kolo za výbornou cenu s prvotřídním brzdným účinkem kotoučových brzd za každého počasí a lehký rám s kvalitními díly, které mají dlouhou životnost.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy s brzdným účinkem za každého počasí, pohon Shimano s 18 rychlostmi a širokým rozsahem převodů, který zaručuje, že nikdy nebudete muset šlapat příliš namáhavě či příliš snadno, výkonné kotoučové brzdy a úchyty, které usnadňují připevnění příslušenství na kolo.


Proč si je zamilujete
1 - Jistější brzdění znamená, že vám špatné počasí nepokazí radost z jízdy.
2 - Je všestranné a dělá přesně to, co chcete. Ať se jedná o kondiční jízdu, dojíždění nebo cestu na trh či do potravin.
3 - FX můžete propojit s chytrým telefonem a po přidání DuoTrap S si odesílat jízdní údaje do oblíbené fitness aplikace.
4 - Lanka jsou vedena vnitřně, což je chrání před nepřízní počasí. Kolu to dodává elegantní vzhled.
5 - A stejně jako v případě všech krosových kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.


Na závěr
FX 2 Disc je krosové kolo s díly, které se osvědčí při tréninku, jízdách na trh či ranním dojíždění. Nabízí nepřeberné možnosti vybavení příslušenstvím. Co tento model však odlišuje od ostatních jsou kotoučové brzy, které nabízejí výborný brzdný účinek za každého počasí.


 

Vidlice:
Slitina FX.
Přehazovačka:
Shimano Altus 2x9 rychlostí.
Plášť zadní:
Bontrager H2 Comp, 700 x 35.
Pláště:
Bontrager H2 Comp, 700 x 35.
Barva:
Satin Viper Red
Kola:
Náboje Formula ze slitiny, ráfky Bontrager Connection.;
Rám:
Hliník Alpha Gold.
Brzdy:
Hydraulické kotoučové Tektro HD-R280.
Plášť přední:
Bontrager H2 Comp, 700 x 35.

Podobné produkty