Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane SL 7 Gen 4 Gravel

TREK Domane SL 7 Gen 4 Gravel

NOVINKA
Kód produktu: 5270472-5270480
Cena: 159 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Domane SL 7 je lehké a schopné vytrvalostní kolo, které hravě zvládá dlouhé kilometry i drsné silnice. Elektronické řazení Ultegra Di2 je velmi rychlé a přesné i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky rámu z lehkého karbonu OCLV se zadním prvkem IsoSpeed, karbonovým kolům a hydraulickým kotoučovým brzdám nabízí rychlost a pohodlí i při delším pobytu v sedle. Zcela integrovaný kokpit je elegantní a v praktickém úložném prostoru budete mít po ruce vše, co na jízdu potřebujete. Nabízí prostor i na pláště 38c, na nichž zdoláte téměř cokoli, asfalt i jemnou šotolinu.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Máte vysoké cíle a potřebujete kolo, které vás k nim doveze. Potřebujete rychlý, lehký a schopný stroj, který zvládne i drsné silnice. Chcete lehký karbonový rám tlumící vibrace a nepohrdnete ani výjimečným pohodlím, které přináší prvek IsoSpeed. Řazení Shimano Ultegra Di2 je rychlé a spolehlivé za každých okolností.


Získáte toto vybavení
Lehký a propracovaný rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed tlumícím vibrace, účinné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, zbrusu novou bezdrátovou elektronickou sadu Shimano Ultegra Di2 2x12 pro jedinečně rychlé a přesné řazení. Dál také karbonová kola Aeolus Pro 37, integrovaný karbonový kokpit, praktický integrovaný úložný prostor a elegantní vnitřní vedení bowdenů. Úchyty na horní trubce umožňují upevnit brašny, abyste se při delších výpravách obešli bez objemných popruhů a šňůr.


Proč si je zamilujete
1 - Elegantní nový rám je nyní lehčí a díky vylepšeným tvarům trubek Kammtail má i nižší odpor vzduchu.
2 - Nová bezdrátová sada Ultegra Di2 zajišťuje rychlejší, hladší a citlivější řazení.
3 - Zadní prvek IsoSpeed absorbuje nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí.
4 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce zase umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy.
5 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.


Na závěr
Domane se na světové scéně osvědčilo jako všestranné silniční kolo na dlouhé trasy i ty nejnáročnější závody. Bezdrátová elektronická sada Shimano Di2 je už jen takovou třešničkou na dortu. Řazení je neuvěřitelně přesné, rychlé a spolehlivé za všech okolností.


 

Podobné produkty