Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK X-Caliber 8 Satin Lithium Grey

TREK X-Caliber 8 Satin Lithium Grey

Kód produktu: 5259715-5259721
Barva:
Cena: 40 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Pořídíte ho za cenu méně vybaveného hardtailu, avšak je osazeno díly a podává výkon mnohem dražšího kola. Rám je zcela kompatibilní s díly špičkové kvality, jako jsou závodní kola a teleskopická sedlovka, pokud se pro podobný upgrade rozhodnete. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získáte ta nejrychlejší kola, 29palcová u větších rámů a 27,5palcová u těch menších.) Pohon 1x nabízí široký rozsah převodů s jednoduchostí jediné řadicí páčky.

X-Caliber 8 je XC horské kolo pro rychlé okruhy a dlouhé dny na trailu. Je postaveno s mimořádným důrazem na hodnotu a díly, které mají největší význam při dosahování výkonu. Pohon 1x Shimano, vidlice RockShox a hydraulické kotoučové brzdy z něj činí ideální volbu pro začátečníky na horských kolech a XC závodníky, kteří hledají rychlé a zábavné dobrodružství na singletracku.


Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete rychlé horské kolo na singletracky, takové, které zvládne závody, maratony i soupeřivé skupinové jízdy. Chcete spolehlivý a zábavný stroj se solidními a lehkými díly.


Získáte toto vybavení

Lehký hliníkový rám, 100mm odpružená vidlice RockShox Judy SL se zamykáním TurnKey a vzduchovou pružinou, která je ve srovnání s tou spirálovou lehčí a lépe nastavitelná, kola umožňující použití bezdušových plášťů s nábojem Boost141 a pohon Shimano Deore 1x12 s kazetou s velkým rozsahem převodů.


 

Proč si je zamilujete

  1. Pořídíte ho za cenu méně vybaveného hardtailu, avšak je osazeno díly a podává výkon mnohem dražšího kola.
  2. Rám je zcela kompatibilní s díly špičkové kvality, jako jsou závodní kola a teleskopická sedlovka, pokud se pro podobný upgrade rozhodnete.
  3. Koncept Smart Wheel Sizing znamená, že získáte ta nejrychlejší kola, 29palcová u větších rámů a 27,5palcová u těch menších.)
  4. Pohon 1x nabízí široký rozsah převodů s jednoduchostí jediné řadicí páčky.

Na závěr

S kolem X-Caliber 8 získáte výkonný rám a díly, jako je vzduchová vidlice RockShox a pohon 1x Shimano Deore. Dále je vybaveno odolnými a lehkými slitinovými ráfky, které šetří hmotnost a lze je snadno upgradovat na bezdušové pláště.


 

Vidlice:
RockShox Judy SL, zdvih 100 mm.
Přehazovačka:
Shimano Deore/XT, 12 rychlostí.
Plášť zadní:
Maxxis Ardent Race, 29 x 2, 5 palce).
Pláště:
Maxxis Ardent Race, 29 x 2, 5 palce).
Barva:
Satin Lithium Grey
Kola:
Rám:
Hliník Alpha Gold.
Brzdy:
Shimano MT200, hydraulické, kotoučové.
Plášť přední:
29 x 2, 5 palce)., Maxxis Ardent Race

Podobné produkty