Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Marlin 8 Gen 3 Crimson

TREK Marlin 8 Gen 3 Crimson

NOVINKA
Kód produktu: 5277581-5277588
Barva:
Cena: 35 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Trailové kolo pro sebevědomou jízdu Marlin 8 má aktualizovanou geometrii pro lepší ovladatelnost na singletracku a zároveň je vybaveno i pro každodenní použití, například úchyty na nosiče nebo stojánek. Díky 12rychlostnímu řazení SRAM a vylepšené odpružené vidlici RockShox se vzduchovou pružinou vám bude sloužit dlouhá léta.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete kolo, které poroste s vámi a současně bude dostatečně univerzální pro každodenní dojíždění do školy, práce či na nákupy.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám s moderní trailovou geometrií a vnitřním vedením lanek zaručujícím ochranu a elegantní vzhled. Vidlice RockShox se vzduchovou pružinou, která je ve srovnání s tou vinutou lehčí a lépe nastavitelná, řazení SRAM s širokým rozsahem převodů a impozantní brzdný výkon hydraulických kotoučových brzd.


Proč si je zamilujete
1 - Dostanete opravdové horské kolo s moderní všestrannou geometrií, která vám dodá jistotu na každém singletracku a neztratí se ani na silnicích a cyklostezkách.
2 - Získáte špičkovou vidlici RockShox se vzduchovou pružinou, která je ve srovnání s tou vinutou lehčí a lépe nastavitelná.
3 - Získáte jednoduchost a rozsah řazení 1x12 pro mimořádný výkon na trailu.
4 - Pomocí teleskopické sedlovky můžete snížit sedlo, aby vám v technicky náročných úsecích a strmých sjezdech nepřekáželo.
5 - Modely Marlin ve velikostech XXS a XS mají prohnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší jezdci tak mohou snáze nasednout a sesednout.


Na závěr
Progresivní trailové kolo Marlin 8 vám usnadní získávání dovedností na singletracku i každodenní přesuny. Nabízí špičkové prvky, díky nimž poroste společně s vašimi dovednostmi.


 

Barva:
Crimson

Podobné produkty