Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Checkpoint ALR 5 Era White/Trek Black

Checkpoint ALR 5 Era White/Trek Black

Kód produktu: 5260845-5260850
Barva:
Cena: 66 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Checkpoint ALR 5 je ve své řadě nejvýhodnější gravelové kolo. Jeho velmi kvalitní konstrukce odolá dlouhým a drsným vzdálenostem na asfaltu, nezpevněných površích a dokonce i na zrádných štěrkových cestách. Řada prvků, jako je např. hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, spousta úchytů a pohon GRX, usnadňují úpravu kola na veškerá dobrodružství.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na rozdíl od ryzího silničáře, který si měří výkon a váží každé jídlo, upřednostňujete dobrodružství v jakémkoli terénu, v jehož cíli vás patrně čeká pivo a další dobroty. Neznamená to však, že slevujete z výkonu. Za těžce vydělané peníze očekáváte hodně, a to včetně kvality, všestrannosti, odolnosti i nesmírné zábavy.


Získáte toto vybavení
Odolný hliníkový rám s progresivní geometrií je stabilní při vysokých rychlostech a účinný při zdolávání stoupání, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na nosič a blatníky a úchyty na brašny integrované v rámu, pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na zdolávání kopců či jízdu štěrkem, hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný výkon v jakýchkoli podmínkách, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a široké gravelové pláště 700x40c pro větší stabilitu a trakci.


Proč si je zamilujete
1 - Zbrusu nová progresivní geometrie se pyšní rychlostí a hbitostí, ale při rychlých a náročných sjezdech nijak neztrácí na stabilitě a ovladatelnosti.
2 - Je to nesmírně všestranný stroj vyhovující různým jízdním stylům. Zvládne jízdu po štěrku, několikadenní výlety na těžko i každodenní dojíždění.
3 - Obrovský prostor pro pláště pojme i velikost 45c, která zajistí trakci a stabilitu v jakýchkoli podmínkách.
4 - Integrované úchyty na rámovou brašnu a úchyty na nosič a blatníky usnadňují převážení výbavy a vody.


Na závěr
Hledíte-li předně na dobrodružství za vynaložené peníze, pak je pro vás stroj Checkpoint ALR 5 ideální volbou. Kvalitní díly, odolný slitinový rám a řada prvků, k nimž např. patří vyšší prostor pro pláště a možnosti vlastních úprav, takže se můžete sebevědomě vrhnout na ještě větší a lepší dobrodružství.


 

Vidlice:
Trek Checkpoint, karbon.
Přehazovačka:
Shimano GRX RX810/600, 11 rychlostí.
Plášť zadní:
Bontrager GR1 Team Issue, 700 x 40.
Pláště:
Bontrager GR1 Team Issue, 700 x 40.
Kola:
Rám:
Hliník Alpha řady 300.
Brzdy:
Shimano GRX, hydraulické, kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager GR1 Team Issue, 700 x 40.
Barva:
Era White/Trek Black

Podobné produkty