Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Dual Sport 3 Rage Red

Dual Sport 3 Rage Red

AKCE VÝPRODEJ
Kód produktu: 5260108-5260113
Barva:
Cena: 23 665
20 115 vč. DPH
Sleva: 15%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Dual Sport 3 je vysoce výkonný krosový stroj s vylepšenými komponenty, které obstojí při dlouhých jízdách v různých terénech, od městských silnic po štěrkové traily. Dále přední odpružení, pohon 1x se širokým rozsahem převodů, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti defektům dodávají jistotu i na větších dobrodružstvích.

Je pro vás vhodné, pokud…
Při rekreačních jízdách chcete zažít víc dobrodružství. Hledáte rychlé a odolné krosové kolo osazené kvalitními díly, které obstojí při každodenním dojíždění, kondičních jízdách na nenáročných trailech či na trase bývalé železnice.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám, odpružená zamykatelná vidlice a jednoduchý pohon 1x10 Shimano bez přesmykače pro snazší provoz. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů, pláště do každého terénu odolné proti propíchnutí, ergonomické gripy a představec Blendr pro snadnou integraci.


Proč si je zamilujete
1 - Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody.
2 - Hydraulické zamykání vidlice zaručuje účinnou jízdu: v zamčené poloze na hladký asfalt a v otevřené na drsnější traily.
3 - Široký rozsah převodů znamená, že ani na těch největších kopích nikdy nebudete muset šlapat příliš namáhavě či příliš snadno.
4 - Lze ho snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou nosiče, stojánek, blatníky, světla a kondiční zařízení ke sledování jízdního výkonu s přidáním DuoTrap S.
5 - Díky vnitřnímu vedení je životnost lanek delší a kolo má elegantnější vzhled.


Na závěr
Kolo Dual Sport 3 je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a schopné na nezpevněných trailech. Je osazeno lepšími díly, které mají největší vliv na výkon. Patří k nim jednodušší a lehčí pohon Shimano 1x, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti propíchnutí.


 

Vidlice:
SR Suntour NEX, zdvih 63 mm.
Přehazovačka:
Shimano Deore 1x10 rychlostí.
Plášť zadní:
Bontrager GR1 Expert, 700 x 40.
Pláště:
Bontrager GR1 Expert, 700 x 40.
Kola:
Slitinové náboje Formula,
Rám:
Hliník Alpha Gold.
Brzdy:
Shimano MT200, hydraulické, kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager GR1 Expert, 700 x 40.
Barva:
Rage Red

Podobné produkty

Arrow
Arrow