Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Speed Concept SLR 9 eTap Deep Smoke/Gloss Trek Black

Speed Concept SLR 9 eTap Deep Smoke/Gloss Trek Black

Kód produktu: 5267273-5267276
Cena: 357 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Speed Concept SLR 9 eTap je aerodynamické karbonové triatlonové kolo, které je neuvěřitelné rychlé a nabízí jedinečnou integraci. Každičký coul tohoto kola, od aerodynamického rámu, prvku IsoSpeed zaručujícího pohodlnou jízdu, po špičkové systémy výživy a hydratace, byl přepečlivě navržen tak, aby vám pomohl bořit jeden osobní rekord za druhým.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na dráze podáváte maximální výkon a chcete triatlonové kolo, které vás v tom podpoří. Chcete bleskovou aerodynamickou rychlost, nejlepší bezdrátový elektronický pohon SRAM pro přesné řazení a řadu integrovaných příslušenství pro snadnou hydrataci a načerpání nových sil.


Získáte toto vybavení
Nesmírně lehký karbon OCLV řady 800, aerodynamicky tvarované trubky Kammtail Virtual Foil (KVF) snižující odpor vzduchu, celokarbonová vidlice Speed Concept, nerovnosti tlumící prvek IsoSpeed, integrovaný úložný prostor na výživu, hydrataci a sadu na opravu defektu, 12rychlostní bezdrátový elektronický pohon SRAM RED eTap AXS s tlačítky SRAM eTap Clics, měřič výkonu RED AXS, plně integrovaná řídítka a představec, karbonové sedlo Bontrager Hilo Pro na triatlon s agresivní aerodynamickou pozicí, spolehlivé kotoučové brzdy a aerodynamická kola Bontrager Aeolus RSL 51 z karbonu OCLV.


Proč si je zamilujete
1 - Chytrý integrovaný úložný prostor na výživu a hydrataci zjednodušuje doplňování energie v aerodynamické pozici.
2 - Snadné sestavení, bezproblémové cestování. Rychlá montáž usnadňuje přesuny na závody.
3 - SRAM RED eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku.
4 - Součástí výbavy je měřič výkonu SRAM RED AXS, který umožňuje účinnější trénink hned od samého začátku.
5 - Upravte si ho přesně podle svých představ v rámci Project One. Vyberte si model. Zvolte barvu. Vyberte komponenty.


Na závěr
Speed Concept je stejně rychlý jako chytrý. Jednoduchý promyšlený design s integrovanými prvky minimalizuje stres při závodech a pomůže vám zajíždět ty nejrychlejší časy a vyhrávat. SLR 9 nabízí větší výkon díky nejlepšímu pohonu SRAM eTap a špičkovým karbonovým kolům Bontrager.


 

Barva:
černá

Podobné produkty

Arrow
Arrow