Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Slash 9.9 XX1 AXS Flight Attendant Radioactive Coral to Yellow Fade

Slash 9.9 XX1 AXS Flight Attendant Radioactive Coral to Yellow Fade

Kód produktu: 5272646-5272650
Barva:
Cena: 352 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Slash 9.9 je naše nejrychlejší horské kolo na enduro. Proto na něm také jezdí profíci z týmu Trek Factory Racing Enduro. Díky celokarbonovému rámu, zbrusu novému odpružení RockShox Flight Attendant do pořádného terénu, rychlým karbonovým kolům, bezdrátovému elektronickému pohonu SRAM a teleskopické sedlovce je tenhle špičkový stroj nesporným králem endura.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte kolo na enduro, na kterém se nebudete bát jezdit na těch nejznámějších závodech. Chcete nejnovější technologie jako elektronické řazení a nový elektronický tlumič Flight Attendant od RockShox.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola, zdvih 160 mm, tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate s vylepšeným tlumením Thru Shaft a vidlice RockShox ZEB Ultimate s mimořádně bytelnými 38mm sloupky. Bezdrátový elektronický ovladač tlumení RockShox Flight Attendant automaticky nastavuje odpružení podle terénu. Bezdrátový elektronický pohon SRAM X01 Eagle AXS s kazetou 10-52, teleskopická sedlovka Reverb AXS, integrovaná řídítka/představec Bontrager RSL a karbonová kola Line Pro 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive.


Proč si je zamilujete
1 - Robustnější 38mm sloupky vidlice RockShox ZEB pomáhají držet stopu v drsném terénu a vylepšený tlumič si můžete doladit podle sebe.
2 - Integrovaná kombinace řídítek/představec z karbonu OCLV RSL je velmi lehká, pohodlná a skvěle vypadá.
3 - RockShox Flight Attendant používá bezdrátová čidla ve vidlici, tlumiči a klice k automatickému nastavení odpružení podle terénu. Tím odpadá další nastavování na trailu.
4 - Rozšířili jsme sedlovou trubku i teleskopickou sedlovku. Ta má v průměru 34,9 mm a je silnější, odolnější a rychleji se pohybuje nahoru a dolů.
5 - Velký vnitřní úložný prostor v dolní rámové trubce slouží k uskladnění nářadí a výbavy.


Na závěr
Každičký díl tohoto kola byl navržen tak, aby zvládl bláznivou rychlost na těch nejdivočejších vytrvalostních závodech světa. A získáte Flight Attendant od RockShox, který automaticky nastaví odpružení, abyste se mohli plně soustředit na rychlou jízdu na trailu.


 

Barva:
Radioactive Coral to Yellow Fade

Podobné produkty

Arrow
Arrow