Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Marlin 6 Matte Dnister Black

TREK Marlin 6 Matte Dnister Black

AKCE
Kód produktu: 5259612-5259622
Barva:
Cena: 19 665
16 715 vč. DPH
Sleva: 15%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody. Menší rámy (XXS, XS a S) mají upravené brzdové páky, díky nimž je ovládání brzd snazší a pohodlnější i pro jezdce s menšíma rukama. Modely Marlin s rámy ve velikostech XXS až S mají prohnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší jezdci tak mohou snáze nasednout a sesednout. Úchyty na nosič a stojánek usnadňují instalaci různých doplňků, takže vám horské kolo poslouží i na dojíždění.

Marlin 6 je krosové horské kolo nabízející účinnou jízdu v terénu s odpruženou zamykatelnou vidlicí a jednoduchým pohonem 1x. Kolo je určeno na horskou cyklistiku. Zároveň je však vybaveno úchyty na nosič a stojánek, takže je výbornou volbou i pro ty, kdo denně dojíždějí.


Je pro vás vhodné, pokud…

Zkoušíte terénní jízdu a chcete skutečné horské kolo za výbornou cenu s velkým rozsahem převodů, abyste na silnici i trailu urazili větší vzdálenosti.


 

Získáte toto vybavení

Lehký hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek zaručujícím ochranu, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a jednoduchý pohon 1x10 Shimano bez přesmykače pro čistší a snazší provoz. Kazeta se širokým rozsahem převodů nadále nabízí všechny potřebné převody pro náročná stoupání a prudké sjezdy. Odpružená vidlice se zamykací páčkou, díky níž nebudete na hladkém terénu plýtvat energií.


Proč si je zamilujete

  1. Pohon 1x poskytuje všechny potřebné převody.
  2. Menší rámy (XXS, XS a S) mají upravené brzdové páky, díky nimž je ovládání brzd snazší a pohodlnější i pro jezdce s menšíma rukama.
  3. Modely Marlin s rámy ve velikostech XXS až S mají prohnutou horní rámovou trubku, která je zároveň v nižší výšce nad zemí. Menší jezdci tak mohou snáze nasednout a sesednout.
  4. Úchyty na nosič a stojánek usnadňují instalaci různých doplňků, takže vám horské kolo poslouží i na dojíždění.
  5. A jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje naše neomezená záruka.

Na závěr

Marlin 6 nabízí vylepšení, která pocítíte při každé jízdě. Patří k nim např. pohon Shimano s hladkým a jednoduchým řazením. Mimořádně pevné dvoustěnné ráfky a výkonné hydraulické kotoučové brzdy zajišťují odolnost a brzdný výkon na těch nejdrsnějších dobrodružstvích na trailu, ve městě i kdekoli jinde.


 

Vidlice:
SR Suntour XCT 30, zamykání.
Přehazovačka:
Shimano Deore/Prowheel, 1x10 rychlostí.
Plášť zadní:
Bontrager XR2 Comp, 29 x 2, 20 palce (XS a S: 27, 5 palce).
Pláště:
Bontrager XR2 Comp, 29 x 2, 20 palce (XS a S: 27, 5 palce).
Barva:
Matte Dnister Black
Kola:
Náboje Formula ze slitiny, ráfky Bontrager Connection.;
Rám:
Hliník Alpha Silver.
Brzdy:
Tektro HD-M275, hydraulické kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager XR2 Comp, 29 x 2, 20 palce (XS a S: 27, 5 palce).

Podobné produkty