Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

FX Sport Carbon 4 dark aquatic carbon

FX Sport Carbon 4 dark aquatic carbon

VÝPRODEJ
Kód produktu: 600007-600011
Cena: 51 990
41 592 vč. DPH
Sleva: 20%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

FX Sport 4 je karbonové fitness kolo pro jezdce, kteří požadují rychlost lehkého silničního kola a pohodlí a ovladatelnost rovných řídítek. Prvek IsoSpeed vyhlazuje drsné silnice a pohon 1x11 zjednodušuje řazení bez omezení rozsahu převodů. Získáte tak velmi výkonné kolo ideální na jakoukoli jízdu od sólo tréninků po rychlé skupinové jízdy.

Je pro vás vhodné, pokud…

Hodláte najezdit velké vzdálenosti a upřednostňujete pocit rovných řídítek oproti obloukům, jimiž je vybavena většina silničních kol. Pohodlí a výkon považujete za prvořadé a požadujete jednoduchost pohonu 1x.


Získáte toto vybavení

Lehký rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti silnice, pohon Shimano GRX 1x11 s kazetou se širokým rozsahem, hydraulické kotoučové brzdy Shimano pro brzdný účinek za každého počasí, sada kol připravená na použití bezdušových plášťů a ergonomické gripy. Lze ho snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. blatníky a světla.


Proč si je zamilujete

  1. Pohon 1x nabízí široký rozsah převodů s jednoduchostí jediné řadicí páčky.
  2. Získáte špičkovou kvalitu jízdy karbonu za výhodnou cenu.
  3. Pružící prvek IsoSpeed na spoji sedlové trubky a horní rámové trubky pohlcuje nerovnosti silnice, takže vydržíte v sedle déle s plným nasazením.
  4. Klidně si to rozdá se silničními koly. Toto kondiční kolo se hravě zapojí do rychlých skupinových silničních jízd.
  5. FX Sport lze propojit s chytrým telefonem a po přidání DuoTrap S odesílá vaše jízdní údaje do oblíbené fitness aplikace.

Na závěr

Rychlé, schopné, pohodlné. Toto kolo je osazeno karbonovým rámem tlumícím vibrace silnic a kvalitními díly, které obstojí při dlouhých vzdálenostech. To, čím se však tento model skutečně odlišuje od ostatních, je jednodušší řazení díky pohonu 1x11.


 

 

Barva:
Dark Aquatic/Carbon Smoke

Podobné produkty