Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Fuel EX 9.8 GX Lithium Grey/Factory Orange

TREK Fuel EX 9.8 GX Lithium Grey/Factory Orange

Kód produktu: 1045268-1045274
Barva:
Cena: 172 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Fuel EX 9.8 je kolo s lehkým celokarbonovým rámem a díly vybranými s ohledem na nejlepší poměr cena/výkon. Špičkové odpružení FOX s kvalitním předním i zadním tlumičem, karbonová kola se zadním nábojem Rapid Drive a nejnovější komponenty řazení SRAM s nejširším rozsahem převodů se na jízdních vlastnostech projeví hned po prvním šlápnutí.

 

Je pro vás vhodné, pokud…

Hledáte jedno všestranné kolo s lehkým karbonovým rámem, který pohlcuje vibrace a zvládne všechny druhy terénu. Jste připraveni připlatit si za díly, které zlepší jízdní vlastnosti, ale nemusíte mít hned ty nejlepší.


Získáte toto vybavení

Lehký a tuhý celokarbonový rám se zabudovanou přihrádkou, vidlici FOX Performance 36 s tlumičem GRIP a širšími možnostmi doladění a tlumič RE:aktiv s Thru Shaft. Nejnovější sadu komponent řazení SRAM GX Eagle s 52zubým převodem do stoupání, díky němuž ušetříte energii, a zbrusu nová karbonová kola Bontrager s 54zubým nábojem Rapid Drive s rychlou aktivací.


Proč si je zamilujete

  1. Fuel EX 9.8 posune vaše jezdecké schopnosti na novou úroveň. Postará se o to sada dílů se špičkovými parametry za rozumnou cenu.
  2. Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je citlivější než běžné tlumiče a lépe kopíruje povrch, abyste kolo měli vždy pod kontrolou.
  3. Odpružení vidlice Fox Factory 36 si můžete doladit podle svých představ, a to hned čtyřmi různými způsoby.
  4. Rozšířili jsme sortiment velikostí, aby si mohl vybrat opravdu každý. K rámu vaší velikosti navíc dostanete ta nejrychlejší kola: u rámů XS to budou 27,5palcová, u S budete mít na výběr rozměry 27,5 nebo 29 palců a velikosti M až XL budou osazeny 29palcovými koly.
  5. Upravte si ho podle svých představ v rámci Project One.

Na závěr

Jestli chcete mít jen jedno horské kolo, investujte do Fuel EX 9.8. Jeho síla se neskrývá jen v lehkém karbonovém rámu, důležitou roli hrají i vybrané díly, například tlumiči GRIP s širokými možnostmi nastavení, odpružení s Thru Shaft, se kterým si budete připadat jako v peřince, a neuvěřitelně hbitá karbonová kola s nábojem Rapid Drive.


 

 

 

Barva:
Lithium Grey/Marigold

Podobné produkty