Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Émonda SLR 6 eTap Azure

Émonda SLR 6 eTap Azure

Kód produktu: 5282105-5282112
Cena: 231 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Mimořádně lehké a aerodynamické silniční kolo Émonda SLR 6 eTap z karbonu je naše nejrychlejší vrchařské kolo. S naší nejlehčí platformou získáte neuvěřitelné jízdní vlastnosti a výjimečně chytrou a plynulou bezdrátovou elektronickou sadu SRAM Rival AXS s wattmetrem, s níž bude každý kopec spíš rovinkou.

Je pro vás vhodné, pokud…
Patříte mezi vyznavače závodní silniční cyklistiky a chcete naše vůbec nejlehčí a nejrychlejší kolo a navrch ještě svižnost, přesnost a čisté linie nejnovějšího bezdrátového elektronického řazení SRAM. Ve stoupáních hodláte všechny předjíždět.


Získáte toto vybavení
Mimořádně lehký a aerodynamický rám z karbonu OCLV řady 800 o hmotnosti necelých 700 gramů, bezdrátové elektronické řazení SRAM Rival eTap AXS, wattmetr Rival AXS, lehká kola Bontrager Aeolus Pro 37 z karbonu OCLV připravená na bezdušový systém, aerodynamická řídítka s integrovaným představcem Aeolus RSL z karbonu OCLV a účinné hydraulické kotoučové brzdy.


Proč si je zamilujete
1 - Bezdrátové řazení SRAM Rival eTap AXS získáte za příznivou cenu a navíc si ho v aplikaci AXS budete moci nastavit podle sebe.
2 - Nejrychlejší vrchařské kolo od Treku je aerodynamické, váží necelých 700 g a nabízí parádní jízdu.
3 - Karbon OCLV řady 800 je náš nejlehčí laminát.
4 - Díky aerodynamickému profilu trubek se jedná o naši nejrychlejší rámovou platformu Émonda SLR na rovinky i stoupání.
5 - Kola Aeolus Pro 37 jsou určena do hor a byla vyvíjena společně s rámem.


Na závěr
Toto kolo nemá konkurenci v kopcích ani na rovinkách. Díky aerodynamickému provedení má minimální odpor vzduchu, ale neslevuje na lehkosti jízdy, kterou jsou kola Émonda vyhlášená. Rovněž má bleskově rychlé bezdrátové elektronické řazení.


 

Barva:
Azure

Podobné produkty