Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Émonda SL 7 eTap Galactic Grey/Trek Black

Émonda SL 7 eTap Galactic Grey/Trek Black

Kód produktu: 5277762-5277768
Barva:
Cena: 207 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Émonda SL 7 Disc eTap je mimořádně lehké karbonové silniční kolo s aerodynamickými tvary, které snižují odpor vzduchu na všech typech povrchů. Je ideální pro všechny závodně naladěné silničkáře, kteří ocení bezdrátový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS, lehká karbonová kola, integrovaný měřič výkonu i každou ušetřenou setinku.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte lehký, rychlý a aerodynamicky tvarovaný karbonový rám, karbonová kola a už nechcete nespolehlivé řazení. 12rychlostní pohon SRAM Force eTap AXS nabízí hladší a přesnější přeřazování, spolehlivost a eleganci bezdrátové elektronické sady.


Získáte toto vybavení
Lehký a aerodynamický rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500, kompletní bezdrátový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS 2x12, karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 37, hydraulické kotoučové brzdy SRAM Force a měřič výkonu SRAM Force AXS.


Proč si je zamilujete
1 - 12rychlostní kazeta umožňuje přesnější kadenci.
2 - Jedná se o naši nejrychlejší platformu Émonda SL na rovinky i stoupání. Zásluhu na tom mají aerodynamicky tvarované trubky.
3 - Součástí výbavy je měřič výkonu SRAM Force AXS, který umožňuje účinnější trénink hned od samého začátku.
4 - Tohle kolo se nezalekne těch nejdelších stoupání, nejprudších sjezdů ani nejrychlejších spurtů.


Na závěr
Lehkost, rychlost a sebevědomí. Émonda je díky mimořádně lehkému aerodynamickému rámu z karbonu, nejmodernějšímu bezdrátovému elektronickému řazení, 12rychlostní kazetě a hydraulickým kotoučovým brzdám jasnou volbu pro všechny, kteří chtějí při závodech řadit jako po másle a excelovat za každého počasí.


 

Podobné produkty