Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Émonda SLR 6 eTap Matte Onyx Carbon

Émonda SLR 6 eTap Matte Onyx Carbon

Kód produktu: 5258769-5258776
Barva:
Cena: 203 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Velmi lehké a aerodynamické silniční kolo Émonda SLR 6 eTap z karbonu je naše nejrychlejší vrchařské kolo. S naší nejlehčí platformou získáte neuvěřitelnou kvalitu jízdy a velmi chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival AXS, s nímž překonáte každé převýšení mnohem rychleji.

Je pro vás vhodné, pokud…
Patříte mezi vyznavače závodní silniční cyklistiky a chcete naše vůbec nejlehčí a nejrychlejší kolo a navrch ještě svižnost, přesnost a čisté linie nejnovějšího bezdrátového elektronického pohonu SRAM. Ve stoupáních hodláte všechny předjíždět.


Získáte toto vybavení
Velmi lehký a aerodynamický rám z karbonu OCLV řady 800 o hmotnosti necelých 700 gramů, bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival eTap AXS, wattmetr Rival AXS, lehká kola Bontrager Aeolus Pro 37 z karbonu OCLV umožňující použití bezdušových plášťů, aerodynamická řídítka s integrovaným představcem Aeolus RSL z karbonu OCLV a účinné hydraulické kotoučové brzdy.


Proč si je zamilujete
1 - Bezdrátový pohon SRAM Rival eTap AXS, který si v aplikaci AXS nastavíte podle sebe, získáte za příznivou cenu.
2 - Nejlehčí vrchařské kolo Trek je aerodynamické, váží necelých 700 g a nabízí parádní jízdu.
3 - Karbon OCLV řady 800 je náš nejlehčí laminát.
4 - Díky aerodynamicky tvarovaným trubkám se jedná o naši nejrychlejší platformu Émonda SLR, a to jak na rovinkách, tak při stoupáních.
5 - Kola Aeolus Pro 37 jsou určena na stoupání a byla vyvinuta právě pro modely Émonda.


Na závěr
Tohle kolo srovná kopce a na rovinách poletí. Je aerodynamické pro větší rychlost, ale neslevuje na lehkosti jízdy, jíž jsou kola Émonda vyhlášená. Rovněž má bezdrátový elektronický pohon pro bleskově rychlé řazení.


 

Barva:
Matte Onyx Carbon

Podobné produkty