Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane SLR 7 eTap Gen 4 Metallic Red Smoke to Blue Smoke Fade

TREK Domane SLR 7 eTap Gen 4 Metallic Red Smoke to Blue Smoke Fade

NOVINKA
Kód produktu: 5281228-5281242
Barva:
Cena: 258 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Domane SLR 7 je mimořádně lehké vytrvalostní karbonové silniční kolo osazené špičkovými díly pro rychlou a výkonnostní jízdu. Získáte rám z našeho nejšpičkovějšího karbonu OCLV se zadním prvkem IsoSpeed, bezdrátový elektronický pohon SRAM Force pro přesné řazení a kola z karbonu OCLV. Má rovněž úložný prostor se snadným přístupem k nezbytnostem pro jízdu a praktický prostor až pro 38c pláště, díky nimž hravě zdoláte drsné silnice i lehký štěrk.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete pohodlí na dlouhé vzdálenosti i na náročném povrchu a zároveň komponenty určené na závody. Požadujete nejšpičkovější silniční rám pro vytrvalostní jízdu s výhodou bezdrátového elektronického pohonu SRAM Force eTap pro rychlé a spolehlivé řazení ve všech podmínkách.


Získáte toto vybavení
Mimořádně lehký propracovaný rám z karbonu OCLV řady 800, vidlice se zadním prvkem IsoSpeed, integrovaný vnitřní úložný prostor a úchyty na horní rámové trubce. Kolo je osazeno bezdrátovým elektronickým řazením 2x12 SRAM Force eTap AXS, měřičem výkonu, účinnými kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount, karbonovými koly Aeolus Pro 37 a řídítky Bontrager Pro IsoCore tlumícími vibrace o 20 % víc než standardní karbonová řídítka.


Proč si je zamilujete
1 - Elegantní rám z karbonu OCLV řady 800 rám je nyní lehčí a díky vylepšeným tvarům trubek Kammtail poskytuje vyšší rychlost.
2 - Bezdrátový pohon SRAM Force eTap AXS nabízí rychlé a přesné řazení, které je spolehlivé v těch nejnáročnějších podmínkách.
3 - Zadní IsoSpeed vyhlazuje únavné nerovnosti silnic, což zaručuje pohodlí při těch nejdelších a nejnáročnějších závodech.
4 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy.


Na závěr
Náš nejšpičkovější karbonový rám Domane s přesným řazením, které zaručuje pouze bezdrátový pohon SRAM Force eTap. Získáte technologie, které přinášejí skutečnou výhodu v pohodlí, spolehlivosti a rychlosti při celodenních dobrodružstvích, náročných skupinových jízdách či dlouhých závodech.


 

Barva:
Satin Nautical Navy/Satin Red

Podobné produkty

Arrow
Arrow