Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane SL 7 eTap Gen 4 Gravel

TREK Domane SL 7 eTap Gen 4 Gravel

NOVINKA
Kód produktu: 5270491-5270498
Cena: 194 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Domane SL 7 je lehké, rychlé a schopné vytrvalostní kolo, které hravě zvládá dlouhé a náročné kilometry na jakékoli silnici. Přináší výkonnostní výhody v podobě bezdrátového elektronického řazení SRAM Force eTap AXS, které je rychlé, hladké a spolehlivé. Když k nim přidáte zadní prvek IsoSpeed vyhlazující nerovnosti, praktický vnitřní úložný prostor, měřič výkonu AXS a kola Aeolus Pro 37 z karbonu OCLV, musí vám být jasné, že se vám otevírají úplně nové, vzdálené obzory a že si jízdu k nim navíc užijete. Zcela integrovaný kokpit je elegantní a v úložném prostoru se snadným přístupem lze ukládat nezbytnosti k jízdě. Nabízí prostor až na 38c pláště, takže zdoláte téměř cokoli od asfaltu po nenáročný štěrk.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Máte vysoké cíle a nyní i kolo, které vám jich umožní dosáhnout. Potřebujete rychlý, lehký a schopný stroj, který zvládne drsné silnice. Chcete karbonový rám, který tlumí vibrace silnic a snižuje hmotnost kola, a vyhovuje vám extra pohodlí díky prvku IsoSpeed. Navíc ještě přesné řazení zcela bezdrátového pohonu SRAM Force eTap.


Získáte toto vybavení
Lehký a propracovaný rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500 se stabilní vytrvalostní geometrií, vnitřní úložný prostor a zadní prvek IsoSpeed vyhlazující nerovnosti silnic. Kompletní bezdrátový elektronický pohon SRAM Force eTap AXS 2x12, měřič výkonu SRAM Force AXS a účinné kotoučové brzdy. Dále karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 37 připravená na bezdušový systém a integrovaný karbonový kokpit pohlcující vibrace. Další úchyty na horní trubce umožňují upevnit brašny na delší výpravy bez potřeby objemných popruhů a šňůr.


Proč si je zamilujete
1 - Elegantní nový rám je nyní lehčí a díky vylepšeným tvarům trubek Kammtail poskytuje vyšší rychlost.
2 - SRAM Force eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku.
3 - Zadní prvek IsoSpeed absorbuje nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí.
4 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy.


Na závěr
Pohodlí a výhody karbonového rámu, který společně se zadním prvkem IsoSpeed pohlcují vibrace, spolehlivé bezdrátové elektronické řazení, 12rychlostní kazeta a měřič výkonu SRAM Force AXS. Užijete si na něm při dlouhých vyjížďkách v jakýchkoli podmínkách a vždy se vám bude bezvadně řadit.


 

Podobné produkty