Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane SL 6 eTap Gen 4 Deep Dark Blue

TREK Domane SL 6 eTap Gen 4 Deep Dark Blue

NOVINKA
Kód produktu: 5270454-5270462
Barva:
Cena: 149 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Domane SL 6 je vytrvalostní silniční kolo, které je lehké, aerodynamické a hravě zvládá dlouhé a náročné vzdálenosti. Díky zcela bezdrátovému elektronickému pohonu SRAM Rival AXS přeletí Domane SL 6 kočičí hlavy i asfalt. Když k tomu přidáte zadní prvek IsoSpeed vyhlazující nerovnosti, praktický vnitřní úložný prostor a kola umožňující použití bezdušových plášťů, musí vám být jasné, že se vám otevírají úplně nové, vzdálené obzory a že si jízdu k nim navíc užijete. Zcela integrovaný kokpit je elegantní a v úložném prostoru se snadným přístupem lze ukládat věci, které si potřebujete vzít s sebou. Nabízí prostor až na 38c pláště, takže zdoláte téměř cokoli od asfaltu po lehký štěrk.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Každá jízda může začít na asfaltu, ale to neznamená, že na něm i skončí. Hledáte stroj, který vyvažuje kvalitu, pohodlí a rychlost. Záleží vám na tom, jak kolo vypadá. Stejně ale hledíte i na spolehlivost, vyhovuje vám špičkové bezdrátové nastavení pohonu SRAM Rival AXS a brzdný výkon hydraulických kotoučových brzd. Třešničkou je karbonový rám a zadní prvek IsoSpeed. Zaručí vám, že každá jízda bude parádní.


Získáte toto vybavení
Lehký a propracovaný rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti. Bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival eTap AXS 2x12 a účinné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount. Dál také kola Bontrager Paradigm Comp připravená na použití bezdušových plášťů, integrovaný karbonový kokpit, vnitřní úložný prostor a vnitřní vedení lanek, které kolu propůjčují jak skvělé jízdní vlastnosti, tak potřebnou dávku elegance. Další úchyty na horní trubce umožňují upevnit brašny na delší výpravy bez potřeby objemných popruhů a šňůr.


Proč si je zamilujete
1 - Elegantní nový rám je nyní lehčí a díky vylepšeným tvarům trubek Kammtail poskytuje vyšší rychlost.
2 - Bezdrátové řazení SRAM Rival eTap AXS získáte za příznivou cenu a navíc si ho v aplikaci AXS můžete nastavit podle sebe.
3 - Zadní prvek IsoSpeed absorbuje nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí.
4 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy.
5 - Hladce projedete i po nerovných cestách a lehkém štěrku díky 38mm pneumatikám, které tlumí nerovnosti na vozovce a poskytují extra trakci.


Na závěr
Veškeré výhody karbonového kola Domane tlumící nerovnosti silnic s kompletně bezdrátovou sadou komponent SRAM Rival a extra brzdným účinkem hydraulických kotoučových brzd. Toto kolo je rychlé, lehké, jede hladce a je připraveno na dobrodružství. Velký prostor až na 38c pláště zaručuje parádní jízdu na asfaltu i štěrku.


 

Barva:
Trek Black/Alpine Blue

Podobné produkty