Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane SL 5 Gen 4 Blue Sage

TREK Domane SL 5 Gen 4 Blue Sage

NOVINKA
Kód produktu: 5270418-5270426
Barva:
Cena: 90 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Domane SL 5 hravě zvládá drsné silnice a dlouhé kilometry. Nabízí hladkou, elegantní a aerodynamickou jízdu. Lehký rám z karbonu OCLV řady 500 je osazen zadním prvkem IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti silnic a snižuje únavu. Rovněž má integrovaný kokpit pro nastavení, který je stejně tak dobrý, jak vypadá. Má spolehlivý pohon Shimano 105, kotoučové brzdy pro brzdný výkon v každém počasí a vnitřní úložný prostor se snadným přístupem k ukládání věcí nutných pro jízdu. Nabízí prostor až na 38c pláště, takže zdoláte téměř cokoli od asfaltu po štěrk.

 

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete rychlé a odolné kolo. Dáváte přednost lehkému karbonu tlumícímu vibrace a prvku IsoSpeed, který vyhladí nerovnosti silnice. Vyrážíte na hladký asfalt, drsné silnice i do terénu. Hledáte kolo s prostorem pro široké pláště a kotoučové brzdy, které vám to umožní.


Získáte toto vybavení
Lehký a propracovaný rám z karbonu OCLV řady 500 a vidlice se zadním prvkem IsoSpeed k vyhlazení nerovností silnic, výkonné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, kompletní sada komponent 2x11 Shimano 105 a kola se širšími plášti 700x32 umožňující přechod na bezdušovou verzi. Integrovaný kokpit, vnitřní úložný prostor, úchyty na horní trubce a vedení lanek zvyšují možnosti a elegantní vzhled kola.


Proč si je zamilujete
1 - Elegantní nový rám je nyní lehčí a díky vylepšeným tvarům trubek Kammtail poskytuje vyšší rychlost.
2 - Jedná se o velmi všestranné kolo poskytující hladkou jízdu, které si snadno poradí s celodenními dobrodružstvími na otevřené silnici, klubovými vyjížďkami i závody.
3 - Zadní prvek IsoSpeed absorbuje nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí.
4 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy.
5 - Stabilní vytrvalostní geometrie je pohodlná na dlouhé vzdálenosti, stále se však jedná o rychlé závodní kolo.


Na závěr
Karbon, pohodlí, schopnosti. Domane SL 5 je kolo stvořené na dlouhé jízdy. Má lehký a rychlý karbonový rám, stabilní vytrvalostní geometrii a zadní prvek IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti silnic a zaručuje pohodlí. Také získáte výhodu špičkového pohonu Shimano 105 a výkonných kotoučových brzd, které umožňují použití širokých plášťů.


 

Barva:
Miami Green/Trek Black

Podobné produkty