Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Domane SL 6 Crimson/Trek Black

Domane SL 6 Crimson/Trek Black

Kód produktu: 5262950-5262958
Barva:
Cena: 115 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Výkonné silniční kolo Domane SL 6 je rychlé a pohodlné. Nabízí výhody lehkého rámu z karbonu OCLV s předním a zadním prvkem IsoSpeed, kompletní sadou komponent Shimano Ultegra, kvalitními koly a hydraulickými kotoučovými brzdami pro větší jistotu a lepší brzdný účinek za každého počasí. Má rovněž úložný prostor se snadným přístupem k ukládání nezbytností pro jízdu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hlavně hledíte na kvalitu, pohodlí a rychlost. Chcete lehké karbonové kolo, které obstojí při celodenních jízdách i závodech. Navíc si hodláte užít hladké jízdy díky přednímu a zadnímu odpružení IsoSpeed. Brzdný účinek za každého počasí vám zajistí hydraulické kotoučové brzdy.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 s předním a zadním prvkem IsoSpeed k vyhlazení nerovností, účinné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a kompletní sada komponent 2x11 Shimano Ultegra. Dál také kola Bontrager Paradigm Comp připravená na použití bezdušových plášťů, řídítka Bontrager Elite IsoZone minimalizující únavu, vnitřní úložný prostor a vnitřní vedení lanek, které kolu propůjčují jak skvělé jízdní vlastnosti, tak potřebnou dávku elegance.


Proč si je zamilujete
1 - Domane SL 6 je špičkový všestranný silniční stroj, který je připraven na závody. Má lehký karbonový rám a přední a zadní prvek IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti a umožňuje vydržet déle v sedle s plným nasazením.
2 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
3 - Kola Bontrager Paradigm umožňující použití bezdušových plášťů zvyšují sebevědomí a poskytují pohodlí při dlouhých a rychlých jízdách.
4 - Stabilní vytrvalostní geometrie je pohodlná na dlouhé vzdálenosti, stále se však jedná o rychlé závodní kolo.


Na závěr
Veškeré výhody karbonového kola Domane tlumící nerovnosti silnic se sadou komponent Shimano Ultegra zaměřenou na výkon a extra brzdným účinkem hydraulických kotoučových brzd. Toto kolo je rychlé, lehké, hladké a připraveno na dobrodružství.


 

Vidlice:
Domane SL, karbon.
Přehazovačka:
Shimano Ultegra.
Plášť zadní:
Bontrager R3, 700 x 32.
Pláště:
Bontrager R3, 700 x 32.
Barva:
Crimson/Trek Black
Kola:
Bontrager Paradigm Comp 25.;
Rám:
přední a zadní IsoSpeed, vnitřní úložný prostor., Karbon OCLV řady 500
Brzdy:
Shimano Ultegra, hydraulické, kotoučové.
Plášť přední:
Bontrager R3, 700 x 32.

Podobné produkty