Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TREK Domane AL 2 Disc Trek Black/Carbon Smoke

TREK Domane AL 2 Disc Trek Black/Carbon Smoke

AKCE
Kód produktu: 1045517-1045529
Barva:
Cena: 26 665
23 999 vč. DPH
Sleva: 10%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Silniční kolo Domane AL 2 Disc je parádní první volbou. Lehký rám má výbornou odezvu. Je ale rovněž stabilní pro zábavnou jízdu podporující sebedůvěru. Kolo je osazeno spolehlivými díly a kotoučovými brzdami, které zaručují lepší brzdný účinek za každého počasí. Design zaměřený na pohodlí zvyšuje zábavu při každé jízdě.

Je pro vás vhodné, pokud…
Teprve na kole začínáte a chcete parádní první stroj, který vás uvede do světa silniční cyklistiky. Chcete všestranné, pohodlné a cenově výhodné kolo osazené kotoučovými brzdami pro brzdný účinek za každého počasí.


Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a karbonovou vidlici. Jedná se o prvky, které není běžně vidět na silničních kolech za tuto cenu. Pohon Shimano nabízí 16 rychlostí s řazením v brzdových páčkách, abyste nemuseli sundávat ruce z řídítek. Široký rozsah převodů usnadňuje jízdu v kopcovitém terénu. Dále pevná kola Bontrager, pláště odolné proti defektu a kotoučové brzdy.


Proč si je zamilujete
1 - Hladké, pohodlné a velmi zábavné kolo za cenu, která vás nezruinuje.
2 - Geometrie rámu vhodná na dlouhé jízdy se postará o pohodlí a dodá sebevědomí.
3 - Jedinečná karbonová vidlice IsoSpeed směřuje vpřed k patkám a tlumí vibrace silnic, takže se při jízdě paže hned neunaví.
4 - Kompatibilita se systémem DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd, abyste si mohli stanovit cíle a pak je plnit.
5 - A stejně jako v případě všech kol Trek se i na něj vztahuje neomezená záruka a podporuje ho široká síť maloobchodních partnerů.


Na závěr
Vyrazte na silnici na ideálním kole, které je vhodné pro začátečníky. Design zaměřený na pohodlí je stabilní, ale i tak dost rychlý. Kolo je osazeno spolehlivými díly a kotoučovými brzdami, které vás nezklamou v žádném počasí.

Barva:
Lithium Grey/Trek Black

Podobné produkty