Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Speed Concept SLR 6 eTap Viper Red/Trek Black

Speed Concept SLR 6 eTap Viper Red/Trek Black

Kód produktu: 5267197-5267200
Cena: 236 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Speed Concept SLR 6 eTap je aerodynamické karbonové triatlonové kolo, které je neuvěřitelné rychlé a nabízí jedinečnou integraci. Každičký coul tohoto kola, od aerodynamického rámu, prvku IsoSpeed zaručujícího pohodlnou jízdu, po špičkové systémy výživy a hydratace, byl přepečlivě navržen tak, aby vám pomohl bořit jeden osobní rekord za druhým.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na dráze podáváte maximální výkon a chcete triatlonové kolo, které vás v tom podpoří. Chcete bleskovou aerodynamickou rychlost, bezdrátový elektronický pohon SRAM pro přesné řazení a řadu integrovaných doplňků pro snadnou hydrataci a načerpání nových sil.


Získáte toto vybavení
Nesmírně lehký rám z karbonu OCLV řady 800, aerodynamicky tvarované trubky Kammtail Virtual Foil (KVF) snižující odpor vzduchu, celokarbonová vidlice Speed Concept, nerovnosti tlumící prvek IsoSpeed, integrovaný úložný prostor na výživu, hydrataci a sady na opravu defektu, 12rychlostní bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival eTap AXS s tlačítky SRAM eTap Clics pro nižší polohu rukou při řazení, měřič výkonu Rival AXS, plně integrovaná řídítka a představec, sedlo Bontrager Hilo Comp určené na triatlon s agresivní aerodynamickou pozicí, spolehlivé kotoučové brzdy a aerodynamická karbonová kola Bontrager.


Proč si je zamilujete
1 - Chytrý integrovaný úložný prostor na výživu a hydrataci zjednodušuje doplňování energie v aerodynamické pozici.
2 - Prvek IsoSpeed na horní trubce vyhlazuje drsné silnice. O tlumení se stará elastomer. Proto bude pohyb hladký, řízený a stabilní.
3 - Snadné sestavení, bezproblémové cestování. Rychlá montáž usnadňuje přesuny na závody.
4 - Pohon SRAM Rival eTap AXS řadí chytře, hladce a bez jediného drátku.
5 - Upravte si ho přesně podle svých představ v rámci Project One. Vyberte si model. Zvolte barvu. Vyberte komponenty.


Na závěr
Speed Concept je stejně rychlý jako chytrý. Má jednoduchý promyšlený design a integrované prvky minimalizují stres při závodech a pomáhají dosáhnout nejrychlejších časů.


 

Barva:
Radioactive Red/Trek Black

Podobné produkty

Arrow
Arrow