Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Helma Bontrager VELOCIS MIPS white

Helma Bontrager VELOCIS MIPS white

VÝPRODEJ
Kód produktu: 546475-546477
Barva:
Cena: 5 199
4 159 vč. DPH
Sleva: 20%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Systém ochrany hlavy MIPS. Systém zapínání pomocí koleček BOA® umožňuje snadné upnutí a nastavení přilby jednou rukou. Vnitřní větrací otvory se starají o proudění vzduchu kolem hlavy, odvádějí přebytečné teplo a udržují ji v suchu. Extra prostor na přilbě nabízí snadné uložení brýlí, když zrovna nejsou potřeba. Barevné kombinace Viper Red, bílá a Visibility Yellow jsou vybaveny sadou nálepek týmu Trek-Segafredo. Zahrnuje odnímatelný kšilt NeoVisor, jenž funguje stejně jako cyklistická čepice bez přidané váhy. V případě poškození při nehodě nabízí program Crash Replacement Guarantee výměnu přilby zdarma během prvního roku vlastnictví.

Na nás se můžete spolehnout
Pokud nebudete z nějakého důvodu se zbožím Bontrager nebo Trek spokojeni, můžete ho do 30 dnů vrátit v místě nákupu (budete potřebovat originál účtenky), kde vám ho vyměníme nebo vám vrátíme peníze.

Považujte to za 30denní zkušební období.

Tato záruka se vztahuje na komponenty, oblečení i příslušenství Bontrager a Trek. Na původní vybavení Bontrager zakoupené jako součást kola se tato záruka nevztahuje.

Použité produkty je třeba před vrácením vyčistit. Pokud zašlete špinavé či nevyprané zboží, vrátíme vám je zpět na vaše náklady.


Barva:
bílá

Podobné produkty

Arrow
Arrow