Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Roscoe 8 aquatic gunmetal 2021

Roscoe 8 aquatic gunmetal 2021

Kód produktu: 1047629-1047635
Cena: 45 990 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

TREK 2021

TREK Roscoe dark aquatic/metallic gunmetal 2021


TREK Roscoe 8 je hardtail na traily pro každého, kdo si chce v terénu užít neuvěřitelnou zábavu. Středně silné 27,5+palcové pláště, pohon 1x12 se širokým rozsahem a 120mm odpružená vidlice zaručují parádní jízdu na jakémkoli trailu, od uježděných singletracků po nezpevněné povrchy. Je to pohodové horské kolo na traily vybavené špičkovými díly zaručujícími fajnovou jízdu.


 


Je pro vás vhodné, pokud…

Chce si užít zábavu. Hledáte hravé trailové kolo s vysoce kvalitními díly a extra velikými plášti, díky nimž vás při jízdě bude znepokojovat jen jediná věc. Váš obličej, který už vás od samého usmívání pobolívá.


Získáte toto vybavení

Pevný hliníkový rám, 27,5+ kola se širokými a přilnavými plášti, které podporují sebevědomí, a vylepšená 120mm vidlice RockShox 35 Gold se zamykáním. Kolo má pohon SRAM NX Eagle 1x12 se širokým rozsahem převodů na výšlapy, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a teleskopickou sedlovku na snížení sedla při sjezdech, v zatáčkách a při skocích.


Proč si je zamilujete

  1. S vyššími dovednostmi se zlepšuje i jízda. Roscoe je úžasně stabilní a nabízí lepší zážitek z jízdy. Okamžitě zlepšuje vaše schopnosti.
  2. I na velmi nerovném povrchu zaručují široké 27,5+ pláště větší sebevědomí, trakci a stabilitu.
  3. Teleskopická sedlovka umožňuje snížit sedlo v terénu, takže vám při sjezdech nepřekáží.
  4. Vzduchové odpružení Solo Air vidlice RockShox lze snadno nastavit na konkrétní hmotnost jezdce a je lehčí než to pružinové.
  5. Funkce zamykání vidlice umožňuje dočasně vypnout odpružení pro lepší účinnost na rovinkách.

Na závěr

Velmi kvalitní komponenty zaručují kvalitní jízdu na trailech. Stejně důležitý jako zábava je i samotný výkon. Toto kolo si díky vylepšené vidlici, širokému rozsahu převodů, hydraulickým kotoučovým brzdám a kolům 27,5+ hravě poradí s jakoukoli jízdou na trailu.


 

Podobné produkty