Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Checkpoint SL Frameset Dark Aquatic/Carbon Smoke

Checkpoint SL Frameset Dark Aquatic/Carbon Smoke

Kód produktu: 5259915-5259920
Cena: 66 490 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Rámový set Checkpoint SL je karbonový gravelový rám pro jedinečná dobrodružství v každém terénu. Díky hbité a zároveň stabilní geometrii, prvku IsoSpeed tlumícímu vibrace, vnitřnímu úložnému prostoru, extra úchytům pro brašny i vybavení a obrovskému prostoru pro pláště je ideální výchozí platformou pro lehké a velmi výkonné gravelové kolo.

Je pro vás vhodné, pokud…
Dobrodružství máte v krvi a chcete výkonné gravelové kolo, abyste mohli vyrazit dál a rychleji. Trávíte dlouhé dny v sedle a přejete si mít na vysněném gravelovém kole prvek IsoSpeed značky Trek, který vyhladí nerovnosti štěrkového povrchu.


Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, karbonová vidlice, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Osazeno hlavovým složením a postaveno pro 12mm pevné osy, kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a středové složení T47. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme pláště až do velikosti 45c.


Proč si je zamilujete
1 - Tlumicí prvek IsoSpeed pohlcuje únavné nerovnosti, ale nijak pod vámi neposkakuje.
2 - Nová progresivní geometrie je rychlá a hbitá. Zároveň je stabilní a zaručuje ovladatelnost i při rychlých a náročných sjezdech.
3 - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení.
4 - Úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník usnadňují převážení výbavy a vody.
5 - Je to nesmírně všestranný stroj, který zvládne celou řadu jízdních stylů, například jízdy po štěrku, několikadenní výlety s veškerou výbavou i každodenní dojíždění.


Na závěr
Rámový set Checkpoint SL je ideální platformou k sestavení výkonného gravelového kola. Geometrie je stabilní a zároveň rychlá. Kolo nabízí extra úchyty a vnitřní úložný prostor a je osazeno prvkem IsoSpeed pro poddajnost v drsném terénu.


 

Vidlice:
Trek Checkpoint, karbon.
Rám:
Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed, vnitřní úložný prostor.

Podobné produkty