Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

SuperCaliber 9.8 XT Project One grey to black Freight

SuperCaliber 9.8 XT Project One grey to black Freight

VÝPRODEJ
Kód produktu: 1129542-1129544
Barva:
Cena: 186 990
168 291 vč. DPH
Sleva: 10%
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Supercaliber 9.8 je závodní XC kolo, které dosahuje rychlostí hodných světových pohárů. Vybavili jsme ho naším exkluzivním integrovaným tlumičem IsoStrut a lehkou vidlicí FOX, abyste si mohli užít rychlé i technicky náročné pasáže.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete jezdit na profesionálním kole a vyhrávat. Hledáte stroj, který se od hlavy až k patě skládá jen z lehkých a rychlých dílů a hravě prosviští i ty nejnáročnější XC tratě.


Získáte toto vybavení
Mimořádně lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola s 60mm zdvihem, 100mm vidlice FOX Performance 32 Step-Cast a tlumič IsoStrut FOX Performance značky Trek speciálně navržený pro Supercaliber. Dále vzdálené zamykání odpružení, hladké a přesné řazení pohonu Shimano XT, integrovaná řídítka/představec Bontrager RSL a karbonová kola Bontrager Kovee Pro 30 se zadním 108zubým nábojem Rapid Drive pro rychlou aktivaci.


Proč si je zamilujete
1 - Kolo Supercaliber je vhodné i na závody světového poháru. Je rychlé, hravě si poradí s náročnými terény a je téměř stejně lehké jako hardtail.
2 - Náš exkluzivní prvek IsoStrut s nastavitelným odpružením se postará o hladkou jízdu a efektivní přenos síly.
3 - Sedlové vzpěry bez čepu snižují hmotnost a aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace trailu.
4 - Integrovaná kombinace řídítek/představec z karbonu OCLV RSL je velmi lehká, pohodlná a skvěle vypadá. (volitelná výbava v rámci ProjecOne)
4 - Širší ráfky kol Kovee Pro 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost.


Na závěr
Supercaliber 9.8 je všestranný závodní XC stroj se špičkovými díly. Nabízí všechny přednosti hardtailů a navrch přidává výhody našeho exkluzivního tlumicího prvku IsoStrut.


 

Barva:
šedá/černá

Podobné produkty