Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

TopFuel 9.7 silver 2021 21.5" TESTbike L

TopFuel 9.7 silver 2021 21.5" TESTbike L

VÝPRODEJ
Kód produktu: 583937 T
Cena: 120 990
84 693 vč. DPH
Sleva: 30%
Dostupnost: Na dotaz
Počet:
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Top Fuel 9.7 je rychlé a hbité celoodpružené horské kolo z karbonu, které kombinuje rychlost krosového kola s funkčností kola na traily. Umožní vám vyletět výšlapy, bleskově projet rovinky a parádně zvládnout drsné sjezdy.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte všestranné celoodpružené horské kolo, které je účinné a rychlé a zároveň se nezalekne náročnějších terénů. Chcete vyšší výkon díky karbonovému rámu a hodláte kolo prověřit na všech typech trailů, od pozvolných po ty technicky náročné.


Získáte toto vybavení
Lehký a tuhý celokarbonový rám, 120mm vidlice RockShox Reba RL, zadní zdvih 115 mm s tlumičem FOX Performance Float a pohon 1x12 SRAM NX Eagle. Dvojí zamykání odpružení z řídítek Bontrager DropLock, teleskopická sedlovka Bontrager a kola Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů.


Proč si je zamilujete
1 - Celokarbonový rám zajišťuje lehkou a hbitou jízdu.
2 - Toto kolo s krátkým zdvihem je osazeno jedinečným odpružením, které je výkonné a zároveň umožňuje zábavnou jízdu.
3 - Páčkou Bontrager DropLock se snadno a naráz zamkne přední i zadní tlumič pro větší rychlost či účinnější výšlapy. Rovněž ovládá i teleskopickou sedlovku.
4 - Mino Link umožňuje rychle a snadno doladit geometrii, a to i za jízdy.
5 - Kolo je osazeno dolní rámovou trubkou Straight Shot pro velmi tuhé ovládání a lepší odezvu bez navýšení hmotnosti. Dále má hlavové složení Knock Block, které chrání proti protočení řídítek a korunky vidlice


Na závěr
Kolo Top Fuel 9.7 je účinný a schopný karbonový stroj na krosové sjezdy. Jako doma je ale i na technických trailech a XC trasách. Od ostatních modelů ho však odlišuje lehký karbonový rám a solidní díly za výhodnou cenu, které podávají skvělý výkon.

 

Podobné produkty

Arrow
Arrow