Basket
0
Comparison
0
Comparison
0
Contact +420 284 684 737

Session 8 29 GX Satin Trek Black

Session 8 29 GX Satin Trek Black

Kód produktu: 5255841-5255843
Cena: 138 690 vč. DPH
Varianta:
Počet:
Vyberte dostupnou variantu zboží.
ShareSdílet s přáteli SendPoslat emailem
Přidat do oblíbených

Popis produktu:

Nové odpružení s vysoko umístěným čepem a vloženou kladkou zlepšuje trakci, umožňuje větší rychlost a minimalizuje zpětný náraz do pedálů pro lepší stabilitu. Díky téměř žádnému zpětnému nárazu do pedálů drží kolo na povrchu jako přibité a při sjezdech a zejména pak skocích a dropech je krásně ovladatelné. Díky vysoko umístěnému čepu je dráha zadní osy účinnější, takže pojedete rychleji a kolo vám nebude drhnout o překážky. Přepnutím výstupku úchytu dolního tlumiče lze nastavit progresi odpružení: 20% na po
Session 8 je sjezdové horské kolo osazené masivním slitinovým rámem a má odpružení s vysoko umístěným čepem, které zaručuje svižnou, stabilní a nesmírně rychlou jízdu i na těch nejnáročnějších dráhách.

Je pro vás vhodné, pokud…

V downhillovém parku jste pečení, vaření a chcete rychlé DH kolo s výbornou trakcí, které hravě zvládne i ty nejdrsnější sjezdy díky odpružení, jež po celou dobu zaručuje skvělou ovladatelnost kola.


Získáte toto vybavení

Masivní slitinový rám, tlumič FOX DHX s 200mm zadním zdvihem, 200mm RockShox Boxxer Select s hladkým tlumičem Charger RC, výkonné 4pístkové brzdy Code R a 7rychlostní pohon SRAM GX.


Proč si je zamilujete
  1. Nové odpružení s vysoko umístěným čepem a vloženou kladkou zlepšuje trakci, umožňuje větší rychlost a minimalizuje zpětný náraz do pedálů pro lepší stabilitu.
  2. Díky téměř žádnému zpětnému nárazu do pedálů drží kolo na povrchu jako přibité a při sjezdech a zejména pak skocích a dropech je krásně ovladatelné.
  3. Díky vysoko umístěnému čepu je dráha zadní osy účinnější, takže pojedete rychleji a kolo vám nebude drhnout o překážky.
  4. Přepnutím výstupku úchytu dolního tlumiče lze nastavit progresi odpružení: 20% na pohodlné jízdy v parku, 25% pro účinnost při závodech.
  5. Náš nový systém velikostí DH kol vychází z dosahu, který je oproti samotné výšce jezdce tím nejdůležitějším faktorem při výběru skvěle padnoucího sjezdového kola.

Na závěr

Model Session vždy patřil k oblíbeným DH kolům. Díky novému designu odpružení nyní garantuje lepší trakci, rychlost a téměř žádný zpětný náraz do pedálů.


 

Plášť zadní:
29x2.5
Rám:
Alpha Platinum Aluminum, 200mm travel
Pláště:
29x2.5
Přehazovačka:
SRAM GX DH, 7 speed
Vidlice:
RockShox Boxxer Select, 200mm travel
Plášť přední:
29x2.5
Brzdy:
SRAM Code R hydraulic disc
Barva:
Satin Trek Black

Podobné produkty

Arrow
Arrow